Шановні кандидати!
З метою уникнення розповсюдження коронавірусу та інших респіраторних захворювань, у ТОВ СП «НІБУЛОН» вжито ряд запобіжних заходів, а тому з 16.03.2020 до завершення карантину всі анкети на роботу та проходження практики приймаються виключно в режимі online. Просимо Вас, в цей важливий для кожного з нас час, утриматись від особистих звернень до офісів компанії у всіх регіонах країни.
Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Для більш оптимальної організації практики, з метою забезпечення робочими місцями всіх бажаючих, просимо анкети подавати не пізніше, ніж за 3 (три) місяця до початку практики.

Ваша анкета буде розглянута і протягом 14 календарних днів Вам буде надана відповідь

Персональні дані, вказані Вами в анкеті, обробляються і зберігаються у відділі з підбору персоналу ТОВ СП «НІБУЛОН».

З питань проходження практики Ви можете звернутись до відділу з підбору персоналу ТОВ СП «НІБУЛОН» за телефоном 48-94-34.
Особисті дані
Введіть будь ласка Ваш номер телефону
Введіть коректну email-адресу
Освіта
CAPTCHA Image
Введено невірний код картинки.
Надаю свою згоду на обробку (в тому числі автоматизовану) вказаних в анкеті персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.