Мета діяльності підприємства – випуск конкурентоспроможної продукції, яка відповідає вимогам ринку та є екологічно чистою та безпечною для вживання людиною, що можна досягти тільки на основі розвитку, модернізації виробництва і підвищення рівня його екологічної безпеки.

Екологічна політика підприємства спрямована на забезпечення ефективного використання та відтворення природних ресурсів (поверхневих та підземних вод, атмосферного повітря, ґрунтів та ін.), охорону навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки виробництв. Керівництво і персонал підприємства повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність впровадження технологій з мінімальним впливом на довкілля.

Всі новозбудовані об’єкти ТОВ СП «НІБУЛОН» пройшли державну екологічну експертизу, основна мета якої – заборонити реалізацію проектів, які становлять підвищену екологічну небезпеку. З цією метою на підприємстві постійно досліджуються наявні виробничі процеси для оцінки їх впливу на природне середовище та впроваджуються  сучасні екологічно безпечні технології.

У 2018 р. ЄБРР визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.

 

 Захист атмосферного повітря від забруднення:

 • застосування закритої технології транспортування зернових вантажів;
 • встановлення мереж аспірації забрудненого повітря з очищенням на пилоочисному обладнанні;
 • використання пилоочисних установок вищого світового рівня (виробництва Данії, Німеччини);
 • використання енергозберігальних технологій  – зерносушарок (виробництва США);
 • транспортування зернових вантажів водним транспортом вплине на зменшення вантажопотоку по автомагістралям, що позитивно позначиться на стані атмосферного повітря;
 • благоустрій та озеленення території підприємства, міст і сіл.

 

 

Захист водних ресурсів від забруднення:

 • перехід на використання безфосфатних мийних засобів;
 • впровадження сучасного світового досвіду при будівництві флоту для транспортування зернових вантажів;
 • застосування технологій найвищого світового рівня для очищення господарсько-побутових і дощових стічних вод;
 • додержання режиму санітарної охорони підземних вод, що використовуються для водопостачання.

  

 Захист здоров’я людини:

 • контроль продукції, що випускається, за показниками безпечності для здоров’я;
 • доведення підземної води до питної якості на устаткуванні світових стандартів;
 • забезпечення господарсько-питних потреб персоналу якісною водою.

 

Скорочення утворення відходів виробництва і забезпечення безпечного поводження з ними:

 • впровадження європейського підходу щодо роздільного збирання виробничих відходів з метою подальшої передачі їх ліцензованим організаціям для утилізації або повторного використання;
 • відповідність санітарним та екологічним стандартам місць тимчасового зберігання відходів.

Підприємство має власну хіміко-технологічну лабораторію, яка, відповідно до галузі акредитації, веде моніторинг довкілля в межах діяльності підприємства та перевіряє продукцію.

Прочитали: [39969]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.