Реалізація проекту «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП „НІБУЛОН” с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області» є розвитком інвестиційного проекту «Відродження судноплавства по ріках Дніпро та Південний Буг», який включає будівництво елеваторів та річкових терміналів, створення власного флоту, розвиток інфраструктури водного транспорту, зокрема проведення днопоглиблювальних робіт і будівництво гідротехнічних споруд.

Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва перевантажувального терміналу з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (ОПУБЛІКОВАНО 11.01.2018).


Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва вантажного причалу з операційною акваторією та водними підходами в складі перевантажувального терміналу з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (ОПУБЛІКОВАНО 02.02.2018).


Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 11.04.2018).


Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 11.04.2018).


Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» (ОПУБЛІКОВАНО 25.06.2018).


Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» (ОПУБЛІКОВАНО 25.06.2018).

 

 

Прочитали: [5841]

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН