Реалізація проекту «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП „НІБУЛОН” с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області» є розвитком інвестиційного проекту «Відродження судноплавства по ріках Дніпро та Південний Буг», який включає будівництво елеваторів та річкових терміналів, створення власного флоту, розвиток інфраструктури водного транспорту, зокрема проведення днопоглиблювальних робіт і будівництво гідротехнічних споруд.

Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва перевантажувального терміналу з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (ОПУБЛІКОВАНО 11.01.2018).

Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва вантажного причалу з операційною акваторією та водними підходами в складі перевантажувального терміналу з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (ОПУБЛІКОВАНО 02.02.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 11.04.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 11.04.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» (ОПУБЛІКОВАНО 25.06.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» за адресою: с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» (ОПУБЛІКОВАНО 25.06.2018).


Реконструкція двоповерхового дитячого садочка під  багатоквартирний житловий будинок, господарські та технічні споруди за  адресою с. Тернівка, вул. Центральна, 33, Вільнянського району Запорізької області.

Повідомлення про планову діяльність «Реконструкція двоповерхового дитячого садочка під  багатоквартирний житловий будинок, господарські та технічні споруди за   адресою с. Тернівка, вул. Центральна, 33, Вільнянського району Запорізької області» (ОПУБЛІКОВАНО 06.08.2019).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Реконструкція двоповерхового дитячого садочка під   багатоквартирний житловий будинок, господарські та технічні споруди за  адресою с. Тернівка, вул. Центральна, 33, Вільнянського району Запорізької області» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 04.03.2020).

Звіт про громадське обговорення планованої діяльності   щодо реконструкції  двоповерхового дитячого садочка під  багатоквартирний житловий будинок, господарські та технічні споруди за  адресою с. Тернівка, вул. Центральна, 33, Вільнянського району Запорізької області (ОПУБЛІКОВАНО 20.05.2020).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Реконструкція двоповерхового дитячого садочка під  багатоквартирний житловий будинок, господарські та технічні споруди за   адресою с. Тернівка, вул. Центральна, 33, Вільнянського району Запорізької області» (ОПУБЛІКОВАНО 20.05.2020).

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням  http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-4252. 

Прочитали: [8865]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.