Реалізація проекту «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП „НІБУЛОН” с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області» є розвитком інвестиційного проекту «Відродження судноплавства по ріках Дніпро та Південний Буг», який включає будівництво елеваторів та річкових терміналів, створення власного флоту, розвиток інфраструктури водного транспорту, зокрема проведення днопоглиблювальних робіт і будівництво гідротехнічних споруд.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва перевантажувального термінала з відвантаженням  зернових, зернобобових та олійних культур за адресою: с. Мар’янське, Апостолівський район, Дніпропетровська область (ОПУБЛІКОВАНО 11.01.2018).

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва вантажного причалу з операційною акваторією та водними підходами в складі перевантажувального терміналу з відвантаження зернових,  зернобобових та олійних культур в с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області (ОПУБЛІКОВАНО 19.01.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво  перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт  за адресою с. Мар’янське, Апостолівского району, Дніпропетровської області» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 27.06.2018). 

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт за адресою с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 27.06.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво  перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт  за адресою с. Мар’янське, Апостолівского району, Дніпропетровської області»  (ОПУБЛІКОВАНО 06.09.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт за адресою с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» (ОПУБЛІКОВАНО 06.09.2018).

Звіт  про  виконання екологічних умов провадження планової  діяльності реєстраційний   номер   20181921   під  час  виконання  підготовчих  і будівельних робіт станом на 01.02.2020 р.

Звіт  про  виконання екологічних  умов провадження планової діяльності реєстраційний   номер   201811749  під  час  виконання  підготовчих  і будівельних робіт станом на 01.02.2020 р.

Прочитали: [3996]

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН