Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування на  території  діючого  підприємства  –  філії «Сватівська»  ТОВ  СП «НІБУЛОН»   за   адресою: вул.   Ново-Старобільська,   17,  м.  Сватове, Луганська область (ОПУБЛІКОВАНО 19.04.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Будівництво паливо заправного пункту для власного користування на території  філії «Сватівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 27.08.2018).

Звіт про громадське обговорення планованої діяльності   щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування на території  філії «Сватівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (ОПУБЛІКОВАНО 09.10.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Будівництво паливозаправного пункту для власного користування на території  філії «Сватівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (ОПУБЛІКОВАНО 09.10.2018).

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-1312.

Прочитали: [5029]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.