Задля забезпечення ТОВ СП «НІБУЛОН» вимог та інтересів усіх стейкхолдерів компанії (зокрема, ЄБРР як ключового кредитора підприємства) на офіційному сайті компанії відкриті розділи «Зворотній зв'язок зі стейкхолдерами компанії» та «Інформація для стейкхолдерів компанії».

Зокрема в розділі «Зворотній зв'язок зі стейкхолдерами компанії» ми будемо раді отримати від кожного скарги, відгуки, побажання, що стосуються співпраці з компанією. Аби скористатися цією можливістю, необхідно заповнити форму, яка знаходиться в розділі, та відправити її.

Для інформації.

Стейкхолдер – у вузькому сенсі слова: те ж, що і shareholder (акціонер, учасник), тобто особа, яка має частку в статутному (складеному) капіталі підприємства;

в широкому сенсі: одна з фізичних або юридичних осіб, зацікавлених у фінансових та інших результатах діяльності компанії: акціонерів, кредиторів, власників облігацій, членів органів управління, співробітників компанії, клієнтів (контрагентів), суспільства в цілому, уряду тощо.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.