20-21 вересня 2019 року РІА «МедіаКомпас Україна» спільно з компанією «НІБУЛОН», лідером аграрного ринку України, запрошує вас взяти участь у міжнародному форумі: TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, який пройде на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, вул. Каботажний спуск, 2/1).  

У рамках міжнародного Форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019 відбудеться:

- Міжнародна виставка «Суднобудування та водний транспорт 2019»;

- Круглий стіл на тему «Розвиток внутрішніх річкових перевезень – шлях до відродження українського суднобудування (практичний досвід, перспективи та проблеми галузі)»;

- Урочисте введення в експлуатацію 140-метрового самохідного плавкрана проекту П-140;

- Оглядова екскурсія по підприємству: практичний досвід компанії «НІБУЛОН» у відновленні суднобудування; огляд потужностей заводу з демонстрацією основних виробничих процесів (від виготовлення деталей до формування міцних корпусів суден);

 - Відвідування одиниць вантажного і пасажирського флоту компанії «НІБУЛОН»;

- Фуршет для учасників форуму;

- Трансфер з Одеси до Миколаєва і назад для учасників TRANS EXPO ODESSA 2019 та TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.    

До участі у форумі запрошуються всі компанії морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади. 

Запрошуємо вас взяти участь у виставках і заходах Форуму 

 

Оргкомітет Форуму:

Тел. / Факс: +38 (0482) 355999

e-mail: info@mku.com.ua

Прочитали: [6966]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.