ТОВ СП «НІБУЛОН» є вітчизняним лідером з вирощування сільськогосподарської продукції та експорту зернових та олійних культур з України у більше ніж 70 країн світу. 

Висока якість сільськогосподарської продукції   та відмінна організація логістичних операцій є характерними рисами нашого підприємства та пріоритетом перед іншими учасниками ринку зерна.

У зв’язку із входженням України до Європейського Союзу та активним розвитком міжнародної торгівлі перед українськими підприємствами постають високі вимоги для участі у міжнародному ринку зерна. 

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» з 2013 року впровадив систему управління харчовою безпечністю та щорічно підтверджує високий рівень організації роботи з зерновою продукцією на відповідність вимог міжнародного стандарту ISО 22000 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» (Food safety management   systems. Requirements for any organizations in the food chain). 

 На відповідність вимогам  системи   управління безпечністю харчових продуктів за принципами НАССР сертифіковані всі ланки виробничого процесу:

- надходження зерна автомобільним, залізничним та водним транспортом;

- відбір проб та визначення якості зерна;

- проведення доробки зерна, у разі необхідності очищення, сушіння;

- зберігання зерна; 

- відвантаження зерна на водний чи автомобільний транспорт.

Високий рівень дії системи підтвердила всесвітньовизнана незалежна організація ІП «СЖС УКРАЇНА». Міжнародним органом із оцінки відповідності на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» раз на три роки проводяться ресертифікаційні аудити з дотримання вимог міжнародного стандарту IS0 22000, щорічно – наглядові аудити.  

Результатом плідної роботи групи безпечності харчових продуктів стала рекомендація групи аудиторів компанії  «СЖС Україна» надати  міжнародний сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту IS0 22000:2018 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» (Food safety management   systems. Requirements for any organizations in the food chain) з реєстрацією сертифікату в системі UKAS – United Kingdom Accreditation Service (Служба акредитації Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії). Акредитація в цій системі означає, що організація, яка отримала цей сертифікат, була перевірена на  відповідність міжнародним стандартам і показала свою технічну компетентність і високі показники за експлуатаційними якостями.

Основні напрями діяльності та цілі забезпечення високої якості та безпечності харчової продукції викладені у «Політиці щодо харчової безпечності операцій перевантажувального термінала із приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН».


 

Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту IS0 22000:2005 СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга. 

Атестат про акредитацію.

Сертифікат ISCC EU

 

Сертифікат ISCC PLUS

Кожного року у країнах Європи зростає попит на імпорт українського зерна, а саме ріпака, кукурудзи, сої, пшениці, яке в подальшому на переробних заводах ЄС йде на виробництво біопалива та біоетанолу.  Використання біоетанолу в якості пального дозволяє знизити викиди діоксиду вуглецю в атмосферу. 

Відповідно до вимог Директиви №2009/28/ЄС про сприяння використанню енергії з відновлювальних джерел (RED) та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС був затверджений Національний план дій до 2020 року. Він передбачає, що частка енергії, отриманої з відновлюваних джерел, до 2020 року досягне 11 %. 

ISCC EU –  міжнародна   система сертифікації сталого виробництва та контролю викидів вуглецю, що була створена Асоціацією у Німеччині та визнана у країнах ЄС як система, що демонструє відповідність RED Директиві №2009/28/ЄС. Сертифікація ISCC – це поштовх до розвитку торгівлі на внутрішньому і міжнародному ринках, який відкриває можливості для зміцнення ринкового потенціалу, а також підтверджує, що підприємство дотримується правильного використання земель сільськогосподарського призначення, що включає захист зон з особливим статусом (природоохоронні зони, землі з високим біорізноманіттям), відповідальну практику внесення у ґрунт добрив та пестицидів/фунгіцидів,  дотримання безпеки праці, створення та підтримання належних умов праці для працівників, належне управління виробництвом та скорочення викидів парникових газів у атмосферу від вирощування та транспортування сільськогосподарської продукції.

Починаючи з 2013 року «НІБУЛОН» успішно щорічно підтверджує сертифікат міжнародної системи ISCC EU та успішно експортує ріпак та кукурудзу до країн ЄС на переробку у біопаливо. Компанії вдалося побудувати торговельні відносини з виробниками біоетанолу в країнах Європи та налагодити прямі поставки  вітчизняної кукурудзи та ріпаку на заводи з виробництва зеленого палива, зокрема до Бельгії, Нідерландів, Німеччини. 

Сертифікат ISCC EU включає в себе можливість працювати зі сталими  ріпаком, пшеницею, кукурудзою, соєю та соняшником та поширюється на перевантажувальний термінал як місце надходження сировини і точку відвантаження, на усі філії компанії «НІБУЛОН» як місця надходження та зберігання сировини, на виробничі філії  компанії «НІБУЛОН», які вирощують сталу сировину з дотриманням усіх вимог системи сертифікації ISCC EU.

Прочитали: [6290]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.