Політикою перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» є прагнення до бездоганної якості та репутації, надійності, безпечності, зручності та довіри до послуг з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур, у тому числі створення і підтримка високої культури виробництва, за якої надійне здійснення діяльності та її постійне вдосконалення дозволить гарантувати харчову безпечність продукції, що зберігається та обробляється на підприємстві.

Соціальна політика направлена на збереження кадрового складу підприємства, розвиток дружніх взаємовідносин у колективі, розуміння спільних цілей та їх досягнення. Всі працівники  сприймають першочергову потребу досягнення безпечності як інструменту, за допомогою якого ми підтримуємо високу  якість і конкурентоспроможність наших послуг.

Високий технічний рівень і якість продукції, охорона навколишнього середовища, дотримання високих стандартів гігієни та охорони праці, чітке дотримання вимог законодавства як місцевого, так і країн-імпортерів, збільшення обсягів реалізації   вітчизняної безпечної та якісної продукції. Усе  це ми розглядаємо як головні умови довготривалої присутності на ринку, зміцнення економічного положення і подальшого розвитку нашого підприємства.

Виконання цих умов задовольняє вимоги і потреби наших замовників та дозволяє товариству вести успішну виробничу та економічну діяльність.


Мета Політики щодо безпечності харчових продуктів:

1. Недопущення невідповідних  показників якості зерна під час його приймання та відвантаження, зберігання.

2. Забезпечення ресурсами, необхідними для функціонування та вдосконалення системи управління безпечності харчових продуктів.

3. Забезпечення відсутності скарг/претензій від замовників щодо порушень показників харчової безпечності відвантаженого зерна.

4. Постійне підвищення компетентності персоналу, діяльність якого пов’язана з забезпеченням якості та безпечності продукції.

5.  Забезпечення відсутності зауважень від державних контролюючих організацій.

6. Постійне вивчення запитів і побажань існуючих і потенційних замовників  щодо безпечності нашої продукції.

 

Шляхи досягнення мети Політики:

1. Безумовне дотримання національних законодавчих та нормативних вимог щодо безпечності харчових продуктів, а також відповідних вимог замовників і споживачів.   

2. Вдосконалення технологічних ліній для забезпечення більш високих показників якості – покриття робочої поверхні самопливів поліуретаном, що покращує прохідність зерна, захищає його від дроблення і травматизму, придбання лабораторного та технологічного обладнання провідних світових виробників.

3. Проведення негайного, ретельного, повномасштабного розслідування для виявлення причин виникнення порушень та усунення їх, а також прийняття заходів для недопущення таких фактів у майбутньому.

4. Щорічне проведення навчань, семінарів, практичних занять і контроль рівня знань і навичок персоналу.

5. Підтримання ефективності системи управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ISO 22000:2018.

6. Впровадження сучасних методів та засобів управління, проведення систематичного аналізування роботи товариства, постійний аналіз зовнішніх та внутрішніх ризиків підприємства.

7. Особисті зустрічі вищого керівництва з замовниками, відвідування перевантажувального терміналу з метою демонстрації управління, підтвердження лідерства в функціонуванні системи безпечності харчових продуктів.

Прочитали: [2547]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.