Підсумки 2020/21 МР: «НІБУЛОН» розширює географію експорту

У 2020/21 маркетинговому році «НІБУЛОН» налагодив нові торговельні зв’язки – уперше насіння соняшнику відправили до Болгарії, а пшеницю до Саудівської Аравії. Після тривалої перерви на експортну мапу компанії повернулися Мавританія, В’єтнам, Пакистан, Танзанія та Бурунді.

«НІБУЛОН» здобув перемогу у ювілейному Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

«НІБУЛОН» здобув перемогу у ювілейному Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Напередодні свого 30-річчя «НІБУЛОН» отримав перемогу у номінації «Сумлінний платник податків у галузі аграрного сектору – рослинництво». Для компанії це уже сьома нагорода у цьому рейтингу.

«НІБУЛОН» – 30 років успіху!

«НІБУЛОН» – 30 років успіху!

Вітаємо з ювілеєм компанії всю «НІБУЛОНівську» родину – наш семитисячний колектив, наших партнерів, послідовників, наших друзів та читачів. Ми всі причетні до історії успіху довжиною у 30 років. Кожен з нас – «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.