„НІБУЛОН” пропонує співпрацю Звенигородщині

16 березня 2007
Cуспільно-інформаційний тижневик
ШЕВЧЕНКІВ КРАЙ №21-22, 16 березня 2007 року.

За останні п’ятнадцять років на зерновому ринку нашої держави компанія „НІБУЛОН” стала одним із п’яти безумовних лідерів. Заснована в Миколаєві, вона охопила своєю діяльністю як Україну, так і зарубіжжя. І як говорить сам засновник компанії, переможець загальнонаціональної програми „Людина року - 2005” Олексій Вадатурський, сьогодні ім’я для „НІБУЛОНу”, його репутація – дорожчі навіть від економічної вигоди. Бо ж компанія стала невід’ємною частиною світової системи торгівлі, з якою працюють потужні закордонні партнери.
Проте, знаючи „НІБУЛОН”, як одного з найкрупніших національних експортерів сільськогосподарської продукції, адже в такому контексті найчастіше згадують про цю компанію ЗМІ, більшість залишає поза увагою інші напрямки діяльності. Насправді ж, це одна з небагатьох компаній, які мають повний цикл виробництва – від вирощування до експорту. Говорячи простіше „НІБУЛОН” не лише купує та продає сільськогосподарську продукцію, а й виробляє її у великих обсягах, які щорічно перевищують 100 тис. тонн зернових та олійних культу. Філіали „НІБУЛОНу” з року в рік у своїх регіонах за урожайністю та валовим збором сільськогосподарських зернових культур займають призові місця.
Беручи в оренду земельні паї у різних регіонах України, ТОВ СП „НІБУЛОН” створив 18 філій у семи областях, об’єднавши понад 9000 власників земельних паїв. І кількість сільгоспвиробників, які співпрацюють з „НІБУЛОНом”, зростає з року в рік. А сьогодні з’явилися усі перспективи того, що „НІБУЛОН” прийде на Звенигородщину. Миколаївців зацікавили декілька наших господарств, і вони готові вкласти чи малі гроші у їхній розвиток. Бо ж чи не найбільша перевага цієї компанії як орендаря – це необмежена кількість, за українськими мірками, матеріальних активів. Тож для успішного господарювання вона шукає лише землю та людей, готових добросовісно й віддано на ній працювати.
Таких людей на Звенигородщині справді чи мало. І як розповідає представник ТОВ СП „НІБУЛОН” Анатолій Бондаренко, для кожного з них буде робота, а відтак і справді достойна оплата праці. Вже сьогодні він готовий гарантувати власникам земельних паїв добросовісні і чесні розрахунки за оренду. При чому його цікавлять і майнові паї. Бо ж „НІБУЛОН” не лише дає сільгоспвиробникам нову сучасну техніку, а й ефективно задіює існуючи матеріальні активи, керуючись принципом, що у доброго господаря усе повинно працювати на прибуток. Тож і тваринництво не буде забуте ні в якому разі. Існуюче поголів’я не лише зберігатимуть, а й нарощуватимуть.
Існує у ТОВ СП „НІБУЛОН” і вироблена роками соціальна політика, а саме Олексій Вадатурський добре відомий як меценат. Ось і на днях ви мали змогу пересвідчитися у цьому з репортажу національного телебачення, яке широко висвітлювало чергову благодійну акцію „НУБУЛОНу”, коли Олексій Вадатурський подарував одній із шкіл електронну бібліотеку, обладнану найсучаснішою цифровою технікою. Зі слів Анатолія Бондаренка, таким самим принципом „НІБУЛОН” керуватиметься і в нашому районі: поза увагою не повинен залишитися жоден із соціальних закладів населених пунктів, у яких буде налагоджено співпрацю з „НІБУЛОНом”.
„Боротися за урожай потрібно до останнього”, - говорить Олексій Вадатурський. За роки роботи в інших областях цей принцип довів свою виправданість, бо ж навіть у самі не сприятливі для сільгоспвиробників роки „НІБУЛОН” залишався з урожаєм, будуючи стратегію з розрахунку на упередження негараздів, завчасно заготовляючи насіння, добрива, засоби захисту, матеріали чи техніку. І хоча й цього року, синоптики обіцяють чи мало прикрощів для виробників, у „НІБУЛОНі” впевнені у стабільно високих фінансових результатах. А що селянину сьогодні потрібно, як не стабільна та реальна віддача від затрачених зусиль.
Олександр Васильєв
Прочитали: [1872]
Вгору