Судна компанії «НІБУЛОН» використовують дизельне паливо підвищеної якості, що відповідає стандарту Євро 5

27 квітня 2016
Джерело: Прес-центр
25 квітня на сайті «Мой город» була розміщена чергова недостовірна та неперевірена інформація про діяльність компанії «НІБУЛОН».

Зокрема, у виданні зазначили, що т.з. достовірні (але неназвані – прим. авт.) джерела з екоінспекції повідомили, що в пляжній зоні села Коблеве (Миколаївської області) виявлено нафтопродукти, які ймовірно є мазутом – важким паливом.

Далі у виданні, до речі, автора статті теж не зазначено, безпідставно припускають, що саме діяльність компанії «НІБУЛОН» призвела до таких наслідків.

Недостовірність вказаних у зазначеній статті фактів аргументовано довів заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрій Волік.

Вантажний флот компанії «НІБУЛОН» є найновішим приватним флотом в Україні. Судна, на замовлення нашої компанії, почали будуватися лише з середини 2009 року, а будівництво плавучого крана «Святий Миколай» було завершено у серпні 2013 року. На всіх суднах встановлено нове сучасне обладнання провідних світових виробників. Усі судна сертифіковано на відповідний клас Регістра судноплавства України та мають свідоцтво про запобігання забруднення акваторії нафтою, стічними водами, сміттям та атмосфери. Отже, твердження, що саме використання «НІБУЛОНом» при навантажувальних операціях застарілих суден, плавучих кранів могло призвести до виявленого забруднення, є недостовірним.

Судна, власності ТОВ СП «НІБУЛОН», не працюють на важкому паливі, а використовують паливо дизельне підвищеної якості, що відповідає стандарту Євро 5. А значить виявлені нафтопродукти, які ймовірно є мазутом, не можуть бути наслідком роботи наших суден.

Також, офіційно заявляємо, що «НІБУЛОН» не проводить бункерування на рейді. А тим більше, як сказано в повідомленні, «…здійснення безконтрольних бункерувальних робіт на рейді». Уся діяльність, пов’язана з бункеруванням суден, здійснюється виключно у спеціально відведеному місці вантажного причалу перевантажувального термінала у м. Миколаїв. Місце бункерування плавзасобів компанії погоджено з Державною екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря. До того ж, кожна така операція відбувається з відома або в присутності держекоінспектора Миколаївського сектору екологічного та радіологічного контролю Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

Судячи з хибних тверджень авторів статті, можна зробити припущення, що компанія «НІБУЛОН» мало не єдина компанія, яка працює в Чорному морі поблизу села Коблеве. Тож, пояснюємо: судна, які вантажить ТОВ СП «НІБУЛОН», перебувають на відстані 14 миль від пляжної зони села Коблеве. У той час, як якірна стоянка порту «Південний», на якій сьогодні перебувають 4 великотоннажних судна, що працюють на важкому паливі, знаходиться на відстані 6,5 миль.

Не варто забувати і той факт, що на відстані всього лише 3 миль від Коблевських пляжів пролягає рекомендований маршрут (шлях) для руху іноземних суден, які в різних напрямках прямують в Миколаївський та Херсонський порти, а також на річку Дніпро. За добу по цьому маршруту проходить до 20 суден, які працюють на важкому паливі.

Шановні представники засобів масової інформації, не порушуйте закони України та уникайте поширення недостовірної інформації. Вам не вдасться заплямувати наш інвестиційний проект з відродження судноплавства на внутрішніх водних шляхах України. Не намагайтеся за рахунок діяльності компанії «НІБУЛОН» підвищити авторитет свого видання. Не вводьте в оману читачів, натомість, поважайте кожного з них ретельно перевіряючи ті чи інші факти. А фахівці нашої компанії готові надати вам аргументований коментар та провести ознайомчі екскурсії на підприємствах компанії (екскурсія на зовнішній рейд Морського порту Миколаїв відбудеться 28 квітня 2016 р.; від’їзд з вул. Вел. Морська, 63).

Прочитали: [1367]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору