Спростування щодо приватизації Херсонського річкового порту

19 грудня 2016
Джерело: Прес-центр

У низці українських інтернет-видань з’явилася інформація про нібито заяву генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського про бажання взяти участь у приватизації Херсонського річкового порту.

І якщо більшість ЗМІ без перевірки розтиражували цю інформацію, то інші, на кшталт podrobnosti.ua,  використали  її у відверто замовних матеріалах, спрямованих на нанесення шкоди діловій репутації компанії.

Зважаючи на недостовірність інформації, стверджуємо, Олексій Вадатурський не робив жодних офіційних заяв з приводу участі компанії у приватизації Херсонського  річкового порту.  Так, у ході звичайної дискусії він піддавав критиці непрозорі механізми проведення приватизаційних процесів як портових потужностей, так і іншого державного майна в Україні, але це не може розцінюватися як офіційна заява.

 Позиція власників та керівництва компанії в цьому питанні залишається незмінною. «НІБУЛОН» ніколи не був замішаний у жодному приватизаційному скандалі, адже ніколи не брав і сьогодні не планує брати участь у приватизаційних процесах. Наша компанія ніколи не експлуатувала портові виробничі потужності державних підприємств, не користувалася пільгами  і не отримувала дотацій з державного бюджету. Натомість ми самостійно будуємо наші перевантажувальні термінали та елеваторні комплекси з нуля в рамках власних інвестиційних проектів, які підтримуються провідними фінансовими інститутами світу.

Ми завжди виступаємо за прозору діяльність як держаних підприємств портової галузі,  так і Міністерства інфраструктури України. Очевидно, що така непохитна позиція компанії та її керівництва не подобається охочим нажитися на державі. Тому публікуючи такі відверто замовні матеріали, ці люди намагаються  відвернути увагу громадськості від своїх брудних оборудок.        

У той же час на допомогу українським хабарникам та корупціонерам приходять і російські пропагандисти, яким вочевидь не подобається проукраїнська патріотична позиція Олексія Вадатурського і які будь-яким способом намагаються підірвати українську державність.

Зокрема на одному з сайтів – рупорів країни агресора (назву не вказуємо свідомо, щоб не популяризувати ці відверто брехливі пропагандистські дописи) – йдеться про те, що представники низки компаній, у т. ч. і «НІБУЛОНу», нібито платили трансінспекції  хабарі  за пропуск вантажівок із зерном у Миколаїв. А остання, у свою чергу, ділилася цим зі Службою безпеки України.

Офіційно повідомляємо, що інформація стосовно компанії «НІБУЛОН» не відповідає дійсності. Свою ж позицію щодо функціонування вагових комплексів ми неодноразово публікували на офіційному сайті компанії.

Прочитали: [252]
Останні новини
20 квітня 2018
Після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство й уже за першій рік транспортувати цією річкою 500 тис. тонн зерна. Сьогодні ж компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів.
19 квітня 2018
18 квітня компанія «НІБУЛОН» взяла участь у ярмарку підприємств, який проходив у рамках молодіжного фестивалю «Вір у себе».
Вгору