Офіційна заява: інформація про проведення компанією днопоглиблювальних робіт 1-4 листопада не відповідає дійсності

2 листопада 2017
Джерело: Прес-центр
Про подальший перебіг подій ми повідомимо громадськість додатково.

31 жовтня 2017 року заступник генерального директора «НІБУЛОНу» по взаємодії з органами влади Володимир Клименко, виступаючи на круглому столі «Аграрна Україна. Концепція світової першості», заявив, що компанія планує провести експериментальні днопоглиблювальні роботи на р. Дніпро в період з 1 до 4 листопада.

Як ми вже повідомляли раніше, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» було збудоване унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15  з назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».

Судно вже пройшло ходові випробування,  введене в експлуатацію та готове до виконання робіт. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом, що може дробити скельні породи, а також гідронасосну станцію, яка може передавати 2 тис. м3 пульпи за годину на відстань 1,5 км. «МИКОЛАЇВЕЦЬ» може працювати на глибинах до 15 метрів як ковшем, так і фрезою та гідромолотом. Потужності цього унікального для України та універсального судна дозволять поглибити і Дніпро, і Південний Буг. Про готовність виконати ці роботи ми неодноразово заявляли.

Упродовж 2012-2015 рр. ми отримували всі необхідні дозвільні документи, які є чинними і сьогодні. Але, у зв’язку з певними змінами в законодавстві та щоб не давати приводів недоброзичливцям і т. з. диванним експертам для власного піару та дискредитації нашої компанії, ми за власної ініціативи вирішили оновити документи. «НІБУЛОН»  – законослухняна компанія, тож про проведення цих робіт оповіщені як місцеві громади, так і відповідні державні органи влади.

Таким чином, заява щодо проведення компанією днопоглиблювальних робіт на лімітуючих перекатах Дніпровського та Дніпродзержинського водосховищ у період з 1 до 4 листопада поточного року – передчасна та помилкова.

Тільки після отримання оновлених дозвільних документів ми виконаємо експериментальні днопоглиблювальні роботи на  Дніпрі. За ходом цих робіт матимуть змогу спостерігати як представники влади та ЗМІ, так і громадські активісти та місцева громада. Про подальший перебіг подій ми повідомимо громадськість додатково.

Прочитали: [2345]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору