«НІБУЛОН» поза політикою

11 квітня 2017
Джерело: Прес-центр
«НІБУЛОН» — це приватна українська компанія, яка не має жодного відношення до організації чи діяльності будь-якої політичної сили в Україні.

Про те, що «НІБУЛОН» нібито причетний до фінансування та роботи Аграрної партії, керівництво нашої компанії дізналося зі ЗМІ. Офіційно повідомляємо, що подібного роду інформація є недостовірною. Просимо не ототожнювати дану політичну силу з діяльністю компанії «НІБУЛОН» або з іменами її власників.

Подібні статті являють собою компіляцію низки неправдивих і вже неодноразово спростованих нашою компанією матеріалів та носять виключно замовний характер. За 25 років роботи ми вже звикли до того, що, або бажаючи нашкодити репутації компанії чи її власників, або напередодні будь-якої виборчої кампанії, в ЗМІ починають з’являтися різнопланові новини, основна мета яких — пов’язати певну політичну силу з ім’ям компанії «НІБУЛОН». Це одна з найпростіших політтехнологій, що передбачає маніпулювання свідомістю виборця шляхом використання імені та репутації інших людей з метою отримання бажаної впізнаваності. Спростування таких новин публікувалися  на нашому сайті практично перед кожною виборчою кампанією («НІБУЛОН» відбиває чергову інформаційну атаку, 2 березня 2017 р., Олексій Вадатурський поза політикою, 29 вересня 2014 р., Алексей Вадатурский решения баллотироваться в парламент не принимал, 5 січня 2012 р.).

Сьогодні керівництво компанії «НІБУЛОН» повністю сконцентровано на реалізації інвестиційного проекту (у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком та іншими банками Європи), що передбачає глибоку реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві, зведення нових вантажних суден, а також будівництво перевантажувальних терміналів на Дніпрі. Зокрема, зараз в активній фазі знаходиться будівництво двох нових терміналів компанії у Херсонській та Запорізькій областях. В цілому, в найближчі 2-3 роки ми плануємо інвестувати в розвиток інфраструктури і економіку України до 200 млн доларів США.

І на завершення. Звичайно, у нас інколи виникають питання щодо професіоналізму журналістів та редакцій видань, що публікують очевидно замовні та неправдиві матеріали без жодних спроб прояснити позицію нашої компанії. З цією метою ми вирішили ознайомитися з інформацією про редакцію сайту «Украинский независимый новостной портал», який і опублікував черговий фейковий матеріал під назвою «Секретный план Вадатурского. Избранное». Так, у розділі «Контакти» вказані дві адреси у Києві та в Москві, а у розділі «Про нас» — перелік працівників редакції, у кожного вказано біографію та посилання на сторінку в російській соціальній мережі. Якщо зайти на ці сторінки, то можна побачити, що останню (і єдину публікацію) кожен з цих осіб зробив у березні 2015 року і стосувалася вона реклами лікування від наркозалежності. Хто, починаючи з 2014 року, заводить такі сторінки і для чого це потрібно, ми думаємо, пояснювати не потрібно…

Прочитали: [1161]
Останні новини
23 січня 2018
На початку 2018 року компанія «НІБУЛОН» інвестує 6 млн дол. у аграрний сектор на придбання першої партії сучасних сільськогосподарських машин та техніки.
22 січня 2018
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (ССЗ «НІБУЛОН») за підтримки Європейського інвестиційного банку триває масштабна реконструкція потужностей підприємства.
Вгору