"НІБУЛОН" непричетний до проблем, що виникли на суднобудівних заводах компанії "Смарт-Холдинг"

24 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Днями компанія «Смарт-Холдинг» у своїй заяві фактично звинуватила «НІБУЛОН» у «…спробах паралізувати роботу заводу і створити умови для його передачі в «потрібні» руки».

«Кримінальне провадження було зареєстроване ГПУ за заявою народного депутата України, члена фракції БПП, Андрія Вадатурського, який, як і лідер однойменної партії, має свої інтереси в суднобудівній галузі. ТОВ СП «НІБУЛОН», фактичним співвласником якого є А. Вадатурський, являється прямим конкурентом ЧСЗ в галузі суднобудування і перевалки вантажів», –  зазначається у повідомленні.

Офіційно заявляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має жодного відношення до будь-яких кримінальних проваджень, перевірок та інших дій з боку правоохоронних та інших органів державної влади як стосовно Чорноморського суднобудівного заводу, його посадових осіб та власників, так і стосовно інших підприємств, що входять до складу компанії «Смарт-Холдинг».

По-перше, ми не розглядали, не розглядаємо і не плануємо розглядати ЧСЗ чи будь-які інші суднобудівні заводи в якості об’єктів для придбання у власність, передачі в управління тощо. Тож і можливість приватизації суднобудівних заводів нас не цікавить.

Провідні фінансові установи, зокрема Міжнародна фінансова корпорація, Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку та інші першокласні західні й українські банки, з якими ми успішно співпрацюємо, детально ознайомлені зі стратегією розвитку компанії і їм також відомо, що ми не плануємо збільшувати наші потужності за рахунок поглинання, злиття чи придбання нових підприємств.

До речі, ми підтримуємо добросусідські та партнерські відносини з різними суднобудівними заводами, зокрема й з тими, що входять до складу «Смарт-Холдингу»: ЧСЗ, ХСЗ. І не беремо участі у корпоративних війнах.

По-друге, власних наявних суднобудівних потужностей нам цілком достатньо для реалізації стратегічних планів та успішного розвитку нашої компанії.

Взагалі, ми не планували займатися суднобудуванням і розраховували, що вже існуючі суднобудівні підприємства Миколаєва зможуть виконати всі наші замовлення. Але після  вимушеного будівництва судна на верфі в Румунії, через зупинку миколаївських заводів, ми прийняли рішення придбати невелике, занедбане на той момент, суднобудівне підприємство. Сьогодні ми активно його реконструюємо і вже в цьому році зможемо будувати повнокомплектні судна довжиною 140 метрів. Свої попередні досягнення ми продемонстрували під час минулорічної Міжнародної суднобудівної виставки, яку організували та провели на території нашого суднобудівно-судноремонтного заводу. Цього року ми знову плануємо провести аналогічний захід та продемонструвати наші нові досягнення та новації галузі в Україні та світі.

По-третє, суднобудування не є профільною діяльністю нашої компанії. Звичайно, ми б могли відновити роботу і великих суднобудівних підприємств, якщо була б така необхідність. Але для цього потрібно повністю перепрофілювати наше підприємство, а таких планів і потреб у нас немає.

По-четверте, ми, як експортна компанія, насправді виходимо з Миколаєва, переорієнтовуючи значну частку своїх вантажів на річки. Адже успішно реалізуючи свій інвестиційний проект з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України, максимально мінімізуємо кількість сільськогосподарської продукції, що приймається на перевантажувальному терміналі в Миколаєві з автомобільного транспорту.

По-п’яте, Андрій Вадатурський, як народний депутат і громадянин, має право на свою власну позицію, але його політична діяльність повністю відокремлена і не пов’язана з господарською діяльністю нашої компанії. Так, він є співвласником компанії «НІБУЛОН», алеу 2014 році, відразу після свого обрання до Верховної Ради України, Андрій Олексійович передав в управління свою частку (у повному розмірі) у статутному капіталі товариства для здійснення управління цією часткою. І з того моменту Андрій Олексійович Вадатурський не бере участі в операційному управлінні компанією.

Отже, будь-які заяви чи інсинуації на тему нібито причетності компанії «НІБУЛОН» до процедур банкрутства, ініціювання тих чи інших перевірок правоохоронними чи контролюючими органами, зупинки роботи ЧСЗ чи інших миколаївських суднобудівних заводів і т.п. є неправдивими та безпідставними.

Шановні топ-менеджери та працівники прес-служби компанії «Смарт-Холдинг», ми бажаємо вам успіхів у суднобудівній та експортній діяльності і водночас закликаємо не розповсюджувати неправдиву інформацію та не нав’язувати громадськості думку, що до існуючих на підприємстві проблемах причетна наша компанія. Не варто приписувати та звинувачувати компанію «НІБУЛОН» у своїх помилках, прорахунках чи незаконних діях, якщо такі були.

Прочитали: [525]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору