«НІБУЛОН» НЕ ПЛАНУЄ БУДІВНИЦТВО СКЛАДУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ РЕЧОВИН У ЧИГИРИНІ (СПРОСТУВАННЯ)

12 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
Проти компанії «НІБУЛОН» ведеться замовна інформаційна атака. На сторінках недобросовісних ЗМІ публікуються фейкові новини.

Так, аноніми стверджують, що наша компанія «… затвердила проект будівництва складу зберігання пестицидів і отрутохімікатів в Чигирині…». «…"Нібулон” кулуарно намагався провести днопоглиблювальні роботи на перекатах Дніпровського водосховища, узгодивши проект з мешканцями Миколаївської області замість Черкаської…»

Офіційно повідомляємо, що компанія «НІБУЛОН» не планувала і не планує будівництво складу для зберігання небезпечних речовин  у м. Чигирині Чигиринського району Черкаської області. Відповідно, не існує ніякої проектно-кошторисної чи іншої документації на будівництво такого об’єкта.

Уже вкотре змушені спростовувати інформацію щодо ситуації з днопоглибленням у Черкаській області. Зважаючи на той факт, що наша компанія не планувала виконувати днопоглиблювальні роботи на території Черкаської області, відповідно не було й потреби узгоджувати проект з мешканцями Черкаської області. Громади, на території яких ми планували або виконували днопоглиблювальні роботи, були належним чином поінформовані, а їхні конструктивні пропозиції враховані.

У рамках своєї інвестиційної програми ми збудували вже багато виробничих об’єктів в Україні і проходимо всі установлені законом процедури погодження будівництва, зокрема і  в частині інформування громадськості: завчасно і неодноразово публікуємо різноманітну інформацію в ЗМІ та на офіційній сторінці компанії. За власної ініціативи організовуємо ознайомчі екскурсії для всіх бажаючих мешканців, де планується будівництво, на вже існуючі підприємства в інших областях. Таким чином у людей, які ще не знають, як ми працюємо, є можливість поспілкуватися з місцевими жителями, співробітниками наших підприємств і на власні очі переконатися  у правильності прийнятих рішень.

Наша компанія успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими установами, серед яких ЄБРР, Європейський інвестиційний банк, Міжнародна фінансова корпорація та  ін. У рамках такої співпраці фахівці банків детально перевіряють та аналізують усі наші проекти як на етапі їх підготовки, так і в процесі будівництва та подальшої експлуатації об’єктів.

Прочитали: [727]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору