Компанія «НІБУЛОН» не веде перемовини щодо придбання об’єктів чи акцій заводу в місті Цюрупинськ (Олешки)

11 липня 2017
Джерело: Прес-центр
Дякуємо виданню за чергову порцію інформації, ми звернемо на неї увагу, але на сьогодні ми не отримували жодних запитів, пропозицій, а також не ведуться перемовини з приводу придбання об’єктів чи акцій вищезгаданого підприємства.

11 липня 2017 року на сайті «Багнет» була опублікована новина під назвою «Компанія "НІБУЛОН" розглядає Херсонську область як найбільш перспективну для інвестицій", у якій, зокрема, зазначено, що «…як стало відомо, виробничі майданчики і акції колишнього (Радянського) великого заводу в місті Цюрупинськ (Олешки)… невдовзі будуть продані компанії "НІБУЛОН". На цьому місці компанія "НІБУЛОН" планує будівництво найбільшого елеватора в регіоні, цехів з переробки с/г продукції Херсонського регіону».

Компанія «НІБУЛОН» дійсно інвестує значні кошти в Україні та в стислі терміни реалізує свої масштабні інвестиційні проекти. У зв’язку з такою інтенсивною діяльністю компанії дуже часто з’являються різні дані про наші наміри чи майбутні проекти, втім вони не завжди достовірні, що і сталося в цьому випадку.

Дякуємо виданню за чергову порцію інформації, ми звернемо на неї увагу, але на сьогодні ми не отримували жодних запитів, пропозицій, а також не ведуться перемовини з приводу придбання об’єктів чи акцій вищезгаданого підприємства.

Крім вже реалізованих інвестиційних проектів на Херсонщині цього року, ми, як і заявляли раніше, плануємо взяти участь у пілотному проекті щодо постачання плодово-овочевої продукції річковим транспортом. Відповідний меморандум про співпрацю між місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID був підписаний у червні цього року.

Прочитали: [249]
Останні новини
22 червня 2018
Завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки – побудувати флот, що складатиметься з 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках у рік, що розвантажить автошляхи на близько 167 тис. вантажівок.
21 червня 2018
У рамках проекту від аграрного медіа холдингу Latifundist Media «АгроЕкспедиція Пшениця 2018», який триватиме з 18 до 22 червня, команда експертів відвідала філію «Снігурівську» ТОВ СП «НІБУЛОН» з метою оцінки стану пшениці на полях підприємства.
Вгору