Філія «Ромодан»: з року в рік – шляхом розвитку

8 травня 2015

Полтавщина є лідером за кількістю функціонуючих в області підприємств ТОВ СП «НІБУЛОН» - тут діє 7 лінійних елеваторів та річкових терміналів. Своє гідне місце серед них займає філія «Ромодан» - сучасний комплекс із приймання, сушіння, зберігання та відвантаження зерна. Після введення комплексу в експлуатацію у травні 2009 року у житті мешканців селища Ромодан і навколишніх сіл відбулися відчутні позитивні зміни, яких вони чекали багато років. Адже до цього частина землі просто заростала бур’янами, не було ніяких обнадійливих сигналів від потенційних інвесторів.

Елеваторний комплекс «НІБУЛОНу», розташований на околиці Ромодана, збудований за найвищими світовими стандартами, оснащений найсучаснішим технологічним обладнанням, що дозволяє щодоби приймати 5 тисяч тонн зернових та олійних культур, просушувати його із застосуванням обладнання відомих світових виробників, відвантажувати 5 тисяч тонн збіжжя.

«Ми у техніко-технологічному аспекті не стоїмо на місці, - говорить директор елеваторного комплексу Олександр Гриненко. – Скажімо, останнім часом додатково до двох сушарок виробництва компанії «Метьюс» встановили сушильний агрегат виробництва багаторічного партнера «НІБУЛОНу» - компанії «Cimbria Unigrain A/S». Це означає, що ми маємо більші можливості для сушіння зерна, отже, й наші партнери, сільгоспвиробники, одержують більше можливостей маневрувати строками збирання. Хочу відзначити, що керівництво компанії завжди прислухається до ініціатив з боку спеціалістів філій і йде назустріч у їх реалізації».

Ініціативність, енергійність, професіоналізм приносять добрі результати, філія «Ромодан» з кожним роком нарощує виробничі показники. Особливо успішним був 2013/14 маркетинговий рік, коли ромоданівці прийняли 153 тисячі тонн зернових та олійних культур (основну частину заготовленої продукції склала кукурудза – 123 тис. тонн). За три квартали нинішнього МР прийнято 102 тис. тонн зернових. Основою успіху є гнучка цінова політика, можливість для сільгосптоваровиробників одержати за свою продукцію справедливу ціну, що викликає їхню довіру до компанії «НІБУЛОН».

Прихід у регіон успішного, ефективного інвестора дав можливість місцевим мешканцям одержати високооплачувану роботу, з умовами праці на справді європейському рівні. Нині на елеваторному комплексі працює 93 працівники не тільки з Ромодана, але й з навколишніх сіл, з Миргорода. На підприємстві шанують за професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх обов’язків головного енергетика Михайла Ситника, слюсаря Віталія Дерев’янка (нині мобілізований до української армії), майстра Ярослава Зуєнка, інженера-лаборанта Наталії Радченко, заступника головного бухгалтера Світлани Федоренко, інших працівників елеватора. А компанія «НІБУЛОН», в свою чергу, забезпечує людям достойні умови праці (на роботу працівників підвозить транспорт підприємства) і заробітну плату, яка дозволяє їм гідно утримувати свої родини.

З приходом «НІБУЛОНу» на землі Ромодана змінилося життя місцевих жителів. Вже з самого початку будівництва підприємства компанія зробила внесок у газифікацію населених пунктів, ремонт доріг, триває постійна допомога соціальним закладам. Підприємство бере участь у вирішенні проблеми пасажирських перевезень у районі. Як і у кожного, чиє коріння пов’язано з зерном у нас особливо тепле ставлення до людей, котрі вирощують хліб. В Україні споконвіку шанували хліборобську працю. Навіть у важкі часи, які не раз переживала Україна, саме працівники цієї галузі були колискою й оберегом для всього українства.

Директор філії «Ромодан» Олександр Гриненко резюмує:

Керівництво філії «Ромодан» завжди дослухається до думок та пропозиції усіх працівників не тільки для того, щоб удосконалити технології підприємства, а й процеси співпраці та взаємодії працівників для створення професійної та ефективної команди. Тому, шановні колеги, у разі виникнення непорозумінь, порушень чи зловживань прошу конструктивно повідомляти достовірну інформацію безпосередньо мені або на мій телефонний номер 0504937385, або ж на електронні, поштові адреси та телефони працівників служби охорони, канцелярії, які знаходяться на дошці оголошень філії та у побутовому корпусі.

Куратором філії від центрального апарату управління є технічний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Підгородецький Олег Анатолійович, до якого ви теж можете звернутися у разі потреби за конт. номером 050-394-63-54.

Прочитали: [951]
Останні новини
19 липня 2019
Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
Вгору