Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу

31 серпня 2017
Джерело: Прес-центр
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку продовжує реалізацію масштабного інвестиційного проекту з модернізації власного суднобудівно-судноремонтного заводу.
Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу
Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу
Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН»

Так, наразі завершується реконструкція комплексу ливарних цехів у збірно-секційний цех та склад суднового обладнання. Загальнобудівельні роботи в цеху площею понад 2600 м2 вже добігають кінця. На завершальному  етапі   також  роботи   з монтажу   системи   опалення,   вентиляції   та електроживлення. Проходять підготовчі роботи до заливки наливних полів.

З першого вересня спеціалісти розпочинають монтаж кранового обладнання. Зокрема в збірно-секційному цеху буде встановлено чотири  мостових радіокерованих крани  вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасне зварювальне обладнання. У результаті потужності тільки нового цеху дозволятимуть виготовляти близько 4000 т металоконструкцій на рік.

Введення в експлуатацію цього цеху дозволить в притул наблизитися до основної частини робіт  з  реконструкції,   а   саме:   побудови   нового спускопідіймального пристрою та основного комплексу корпусних цехів.

Завершуються загальнобудівельні роботи і на складі суднового обладнання, що буде обладнаний мостовим радіокерованим краном вантажопідйомністю 20 т. На часі проведення підготовчих  робіт  до монтажу фасаду будівлі, встановлення ролетних воріт,  а також виконання оздоблювальних робіт у  приміщенні комірника.

У травні цього року завершився перший етап  модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» , у рамках якого було введено  в експлуатацію автоматичну лінію очищення і ґрунтування металопрокату та цех металообробки з машинами плазмової і газової різки. Це новітнє західне обладнання відповідає останнім тенденціям в суднобудуванні і виводить «НІБУЛОН» в лідери регіону за рівнем оснащеності суднобудівних потужностей.

Нагадаємо, що 17 серпня у ході робочого візиту на Миколаївщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», де, окрім особливостей роботи підприємства, детально ознайомився з ходом його реконструкції та планами компанії на майбутнє (http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/vazhlivo-sogodni-z-boku-vladi-stvoriti-normalni-umovi-dlya-togo-schob-biznes-absolyutno-spokiino-rozvivavsya-v-groisman-vidvidav-sudnobudivnii-zavod-nibulon.html).

Прочитали: [1845]
Останні новини
19 жовтня 2018
Сьогодні перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти Української академії лідерства з 16 областей України.
18 жовтня 2018
17 жовтня 2018 року до Генеральної прокуратури України подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (в порядку ст. 214 КПК України).
Вгору