Життя кожної людини безцінне!

28 грудня 2017
Джерело: Прес-центр
Закликаємо керівників та працівників усіх організацій, з якими працює наша компанії, неухильно дотримуватися всіх вимог та правил безпеки при виконанні будь-яких видів робіт та експлуатації обладнання

Щиро співчуваємо рідним, друзям та колегам Ігоря Строєвого, працівника ТОВ «Гідротехмонтаж», який трагічно передчасно загинув унаслідок нещасного випадку на виробництві.

Разом із тим, хочемо запевнити, що ми вживаємо всіх належних та необхідних заходів щодо створення та забезпечення безпечних умов праці на кожному робочому місці нашого підприємства.

Щороку ми ведемо будівництво кількох об’єктів паралельно, тож на будівельних майданчиках можуть перебувати одночасно до 2000 працівників більш ніж 150 сторонніх підрядних організацій.

І саме підрядні організації самостійно несуть відповідальність перед своїми робітниками за забезпечення, дотримання та виконання вимог усіх чинних нормативно-правових актів з питань охорони праці, пожежної безпеки, охорони навколишнього природнього середовища при виконанні  в т. ч. і будівельних робіт на території нашого підприємства. Ці умови прописані в угодах між нашою компанією та виконавцями робіт (підрядними організаціями).

Окрім того, від підрядних організацій вимагається наявність документів, які підтверджують їхню можливість виконувати ті чи інші роботи, а саме: Дозвіл Державної служби України з питань праці на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, Ліцензія на виконання будівельних робіт, накази про відповідальних осіб за безпечне виконання робіт тощо.

Зі свого боку компанія «НІБУЛОН» теж у повному обсязі виконує всі необхідні умови згідно з чинним законодавством з питань охорони праці.

Зокрема до початку виконання робіт  проводяться:

- вступні інструктажі з питань охорони праці з кожним працівником як нашої компанії, так і з кожним працівником підрядних організацій;

 - оформлюється акт-допуск на виконання будівельно-монтажних робіт на території діючого підприємства;

 - оформлюється Дозвіл на проведення земляних робіт, якщо такі роботи виконуються.

До того ж, щоденно з метою попередження нещасних випадків на виробництві, спеціалістами з охорони праці та пожежної безпеки компанії «НІБУЛОН» проводиться оперативний контроль за дотриманням працівниками підприємства та підрядних організацій вимог щодо безпечного виконання робіт. А щотижня, під час проведення виробничих нарад з керівниками підрядних організацій, обов’язково звертається увага на необхідність суворого дотримання працівниками підрядних організацій вимог охорони праці.

Ми ще раз наполегливо закликаємо керівників та працівників усіх організацій, з якими працює наша компанії, неухильно дотримуватися всіх вимог та правил безпеки при виконанні будь-яких видів робіт та експлуатації обладнання. Життя кожної людини безцінне!

Прочитали: [266]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору