За новими навчальними звершеннями − разом з «НІБУЛОНом»!

1 вересня 2015
Джерело: Прес-центр
1 вересня – свято, на яке ми всі чекаємо з хвилюванням і радістю, свято, згадка про яке крізь роки зігріває наші серця і дає надію на майбутнє.
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 24
ЗОШ № 24
ЗОШ № 24
ЗОШ № 24
ЗОШ № 24
ЗОШ № 24

У важкі для країни часи підтримка вітчизняної освіти й науки має бути одним з пріоритетних напрямків на шляху до побудови кращого майбутнього та процвітання України, адже тільки так майбутні фахівці, надія держави, зможуть сповна проявити свої таланти.  

Компанія «НІБУЛОН» та її генеральний директор, Герой України, О.О. Вадатурський вже понад 10 років продовжують реалізацію свого проекту «НІБУЛОНівський стандарт», в рамках якого щороку майже 100 підшефних шкіл міста Миколаєва та ще 12 областей України отримують благодійну допомогу. В компанії переконані, що тільки системна робота та підтримка здатна дійсно покращити освітній та культурний рівень підростаючого покоління.

І поки учні відпочивали на літніх канікулах, компанія «НІБУЛОН» разом з вчителями готувала школи до нового навчального року.

Так, Миколаївській ЗОШ № 24 був переданий сучасний мультимедійний проектор для проведення наукових конференцій, презентацій, представлення дитячих творчих проектів, захисту конкурсних робіт. У Миколаївській ЗОШ № 51 оновлено раніше встановлене комп’ютерне обладнання, а в 3-х кабінетах ЗОШ № 57 м. Миколаєва були встановлені нові пластикові вікна, відтак, здобувати знання школярам буде не лише цікаво, але і затишно.   

Комфортно буде навчатися і школярам Новолазарівської ЗОШ Казанківського р-ну, Добренської ЗОШ Баштанського р-ну Миколаївської обл. та Великоцької ЗОШ Міловського р-ну Луганської обл., в яких було встановлено металопластикові вікна. Відремонтовано дах приміщення Любомирівської ЗОШ Березнегуватського р-ну Миколаївської обл. та Веселівської ЗОШ Бериславського р-ну Херсонської обл. За кошти компанії виконано ремонт приміщень Суботівської ЗОШ Чигиринського р-ну Черкаської обл., Рачківської та Тютюнниківської ЗОШ Чуднівського р-ну Житомирської обл. Надано допомогу для оздоровлення дітей в літньому таборі Глобинській ЗОШ Глобинського р-ну Полтавської обл. Для Денихівської ЗОШ Тетіївського р-ну Київської обл. було надано кошти на придбання сучасного рідкокристалічного телевізора, який допоможе учням краще сприймати навчальний матеріал.

Щоб бути не лише освіченими, але й здоровими, компанія передала 150 школам України спортивне обладнання.

1 вересня стало фінальним акордом літньої благодійної діяльності компанії 2015 року, представники якої завітали до десятків шкіл по всій Україні, щоб, як завжди, привітати дітей, вчителів та батьків з початком навчального року і презентувати їм подарунки.

«НІБУЛОН» бажає всім першокласникам, які розпочали сьогодні захоплюючу мандрівку в країну знань, незабутніх вражень і заряд енергії на весь навчальний рік, всім учням − наполегливості та відмінних оцінок, а вчителям – натхнення, нових ідей та професійних успіхів. А наша компанія й надалі буде вас підтримувати.

Прочитали: [1914]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору