Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом

31 липня 2015
Ні для кого не секрет, що наразі гостро постала проблема завантаженості автомобільних доріг. Все частіше люди вибирають велосипед не тільки для забезпечення свого активного відпочинку, а і як засіб пересування по місту.
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом

Приклад − вражаюче розвинена культура велосипедного руху в країнах Європи, Північної Америки. Це стало новим трендом, що допомагає впоратися із заторами, покращує екологію та значно зміцнює фізичне здоров’я громадян. Спроби реалізувати аналогічні проекти в Миколаєві вже є, але наразі вони більше нагадують віртуальну реальність. 

Однією з перших подібний проект почала реалізовувати компанія «НІБУЛОН», установивши на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» зручну велопарковку. «Під час робочого візиту на підприємство генеральний директор Олексій Опанасович Вадатурський зазначив, що у працівників-велосипедистів немає централізованого місця для того, щоб залишати свій транспорт − велосипеди стояли під деревами, біля цехів, − розповідає в.о. директора ССЗ «НІБУЛОН» Володимир Миколайович Жмур. – Відтак, Олексій Опанасович відразу поставив задачу в короткі терміни організувати стоянку для покращення умов праці наших робітників. Проект велопарковки на 20 місць підготували наші фахівці».

Слід зазначити, що запропонована керівником ідея була позитивно сприйнята і підтримана колективом підприємства. «Під час колективного обговорення цього проекту у нас було 7 велосипедистів. На момент обладнання стоянки велосипедами почали користуватися 10 працівників. Наразі їх вже 17. І з кожним днем цей показник зростає, − продовжує Володимир Миколайович. – Велопарковка має надійний захист від атмосферних опадів, щоб у будь-яку погоду там було комфортно й чисто. Велосипеди перебувають під постійним наглядом охорони».

Підсумовуючи, додамо, що це далеко не остання подібна ініціатива керівництва «НІБУЛОНу»: наразі планується встановлення ще двох велопарковок на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» та біля офісного приміщення компанії по вул. Фалєєвська, 9 б, розробляються проекти велопарковок біля офісу компанії по вул. В. Морська, 63, а також на території перевантажувального термінала.

Усі проекти велопарковок компанії розроблені згідно з кращими європейськими зразками.

Прочитали: [2280]
Останні новини
20 квітня 2018
Після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство й уже за першій рік транспортувати цією річкою 500 тис. тонн зерна. Сьогодні ж компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів.
19 квітня 2018
18 квітня компанія «НІБУЛОН» взяла участь у ярмарку підприємств, який проходив у рамках молодіжного фестивалю «Вір у себе».
Вгору