Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом

31 липня 2015
Ні для кого не секрет, що наразі гостро постала проблема завантаженості автомобільних доріг. Все частіше люди вибирають велосипед не тільки для забезпечення свого активного відпочинку, а і як засіб пересування по місту.
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом
Велоінфраструктура за «НІБУЛОНівським» стандартом

Приклад − вражаюче розвинена культура велосипедного руху в країнах Європи, Північної Америки. Це стало новим трендом, що допомагає впоратися із заторами, покращує екологію та значно зміцнює фізичне здоров’я громадян. Спроби реалізувати аналогічні проекти в Миколаєві вже є, але наразі вони більше нагадують віртуальну реальність. 

Однією з перших подібний проект почала реалізовувати компанія «НІБУЛОН», установивши на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» зручну велопарковку. «Під час робочого візиту на підприємство генеральний директор Олексій Опанасович Вадатурський зазначив, що у працівників-велосипедистів немає централізованого місця для того, щоб залишати свій транспорт − велосипеди стояли під деревами, біля цехів, − розповідає в.о. директора ССЗ «НІБУЛОН» Володимир Миколайович Жмур. – Відтак, Олексій Опанасович відразу поставив задачу в короткі терміни організувати стоянку для покращення умов праці наших робітників. Проект велопарковки на 20 місць підготували наші фахівці».

Слід зазначити, що запропонована керівником ідея була позитивно сприйнята і підтримана колективом підприємства. «Під час колективного обговорення цього проекту у нас було 7 велосипедистів. На момент обладнання стоянки велосипедами почали користуватися 10 працівників. Наразі їх вже 17. І з кожним днем цей показник зростає, − продовжує Володимир Миколайович. – Велопарковка має надійний захист від атмосферних опадів, щоб у будь-яку погоду там було комфортно й чисто. Велосипеди перебувають під постійним наглядом охорони».

Підсумовуючи, додамо, що це далеко не остання подібна ініціатива керівництва «НІБУЛОНу»: наразі планується встановлення ще двох велопарковок на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» та біля офісного приміщення компанії по вул. Фалєєвська, 9 б, розробляються проекти велопарковок біля офісу компанії по вул. В. Морська, 63, а також на території перевантажувального термінала.

Усі проекти велопарковок компанії розроблені згідно з кращими європейськими зразками.

Прочитали: [2216]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору