Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»

14 квітня 2016
Джерело: Прес-центр
Справжнє свято влаштував «НІБУЛОН» для дітей Снігурівщини. Представники компанії відвідали навчальні заклади району, подарували вихованцям і вчителям приємні та корисні подарунки, а також провели для дітей день відкритих дверей на власному підприємстві.
На особистому прийомі народного депутата Андрія Вадатурського
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»
Щасливе дитинство з компанією «НІБУЛОН»

Напередодні цієї події, на особистому прийомі народного депутата Андрія Вадатурського було піднято низку важливих питань, пов’язаних з підвищенням якості освіти у Снігурівському районі. Народний депутат особисто пообіцяв допомогти у вирішенні нагальних проблем навчальних та виховних закладів району. І, як завжди, дотримав свого слова.

Ініціативу Андрія Вадатурського підтримала компанія «НІБУЛОН» і ось на минулому тижні відбулася низка заходів соціального спрямування.

Так, Широківська ЗОШ отримала у подарунок новенькі комп’ютери для покращення можливостей освоєння знань. Також підприємство взяло на себе витрати по харчуванню двох учнів школи з малозабезпечених родин, які проживають на території Новопетрівської с/р. Педагогічний колектив та діти щиро подякували генеральному директору компанії, Герою України Олексію Вадатурському та Андрію Вадатурському за добро та людяність, а також системну підтримку навчального закладу. У вдячність талановиті учні школи подарували гостям чудовий вокальний номер.

Без подарунків не залишилися і маленькі вихованці ДНЗ «Золоте зернятко» (Червонодолинська с/р). Дитсадок отримав сучасний комп’ютер. У цей день колектив закладу дізнався від компанії «НІБУЛОН» ще одну приголомшливу новину: найближчим часом, з настанням тепла, старенькі вікна буде змінено на нові металопластикові.

Районному реабілітаційному центру для дітей-інвалідів «Журавлик» директор філії «Снігурівська», депутат райради Володимир Бердик передав від імені компанії «НІБУЛОН» електрокотел для нового приміщення центру та солодкі подарунки для кожного вихованця. Зовсім скоро реабілітаційний центр отримає ще один сюрприз від компанії – гарний лінолеум для приміщень закладу.

Начальник відділу орендних відносин компанії, депутат Миколаївської облради Надія Боднар наголосила, що керівництво компанії розуміє, як важливо дати можливість дітям з обмеженими можливостями відчути себе повноправними громадянами своєї країни, створити комфортні умови, щоб максимально розкрити та розвинути їхній потенціал та талант, щоб в подальшому вони могли жити повноцінним та яскравим життям.

Директор центру «Журавлик» Ольга Уткіна подякувала Олексію Вадатурському та всьому його колективу за неоціненну допомогу закладу, передала Подяку від центру, а також пам’ятний сувенір, виготовлений руками вихованців.

Для учнів Широківської ЗОШ та центру «Журавлик» на території філії «Снігурівська» було влаштовано цікаву екскурсію, під час якої маленькі відвідувачі ознайомилися з роботою підприємства. Гості мали змогу не лише побачити на власні очі сучасну сільськогосподарську техніку, а й разом з дорослими посидіти в кабінах нових тракторів і комбайнів.

Завершилася зустріч невеличким концертом від вихованців реабілітаційного центру «Журавлик». Діти розповідали вірші про рідну Україну, співали, танцювали, пробуджуючи у серці кожного з присутніх найдобріші почуття. Кожен виступ завершувався радісними оваціями та оплесками працівників філії «Снігурівська» та учнів Широківської ЗОШ. Цей день залишить найсвітліші спогади у серцях як дітей, так і дорослих, подарує малечі відчуття справжньої турботи і уваги, а також віру у власні сили та надію на майбутні успіхи.

Прочитали: [1706]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору