Піленгас у Молочному лимані врятовано

30 серпня 2018
Компанія «НІБУЛОН» оперативно прийшла на порятунок від екологічного лиха та загибелі десятків тисяч піленгасів у Молочному лимані, що розташований на території Приазовського національного природного парку в Запорізькій області.

Для того, щоб вивільнити піленгас з полону, екіпаж земснаряду компанії (Володимиром Ткаченком, Андрієм Кривошеіним, Денисом Селезньовим, Ігорем Рибаченком) працював цілодобово під контролем регіонального директора Володимира Горішнього. Загалом було  прокопано близько 10 тис. куб м піску. Довжина каналу, який з’єднав Молочний лиман з Азовським морем, склала 680 м,  глибина до 2 м (Відео).

Рівень води в Молочному лимані з кожним роком катастрофічно падає. Єдиним зв’язком з Азовським морем залишалась штучна протока, яка кожен рік заносилася піском з моря від штормів і потребувала штучного очищення. Через її замулення піленгас, який навесні цього року зайшов в лиман на нерест, опинився у пастці та від нестачі морської води загинув. Цього року голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль звернувся про допомогу до компанії «НІБУЛОН», яка відразу ж погодилася допомогти. 

Прочитали: [1171]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору