Піленгас у Молочному лимані врятовано

30 серпня 2018
Компанія «НІБУЛОН» оперативно прийшла на порятунок від екологічного лиха та загибелі десятків тисяч піленгасів у Молочному лимані, що розташований на території Приазовського національного природного парку в Запорізькій області.

Для того, щоб вивільнити піленгас з полону, екіпаж земснаряду компанії (Володимиром Ткаченком, Андрієм Кривошеіним, Денисом Селезньовим, Ігорем Рибаченком) працював цілодобово під контролем регіонального директора Володимира Горішнього. Загалом було  прокопано близько 10 тис. куб м піску. Довжина каналу, який з’єднав Молочний лиман з Азовським морем, склала 680 м,  глибина до 2 м (Відео).

Рівень води в Молочному лимані з кожним роком катастрофічно падає. Єдиним зв’язком з Азовським морем залишалась штучна протока, яка кожен рік заносилася піском з моря від штормів і потребувала штучного очищення. Через її замулення піленгас, який навесні цього року зайшов в лиман на нерест, опинився у пастці та від нестачі морської води загинув. Цього року голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль звернувся про допомогу до компанії «НІБУЛОН», яка відразу ж погодилася допомогти. 

Прочитали: [993]
Останні новини
18 березня 2019
Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.
14 березня 2019
На стапельному майданчику продовжується складання і зварювання днищевої частини корпусу судна, а також розпочато установку секцій уже другого ярусу.
Вгору