Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні: техніка компанії вже прибирає миколаївські вулиці від снігових заметів

16 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Щороку техніка компанії «НІБУЛОН» на безоплатній основі виїжджає на міські вулиці допомагати комунальним службам розчищати дороги та тротуари для зручності транспорту й городян.
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні

Сьогодні за допомогою двох снігоприбиральних автомобілів прибираються вулиці Каботажний спуск, Індустріальна, Новосельска, Радісна, провулки Суднобудівників та Коробалів. Робота не припиняється. Працівників перевантажувального термінала, а також центрального апарату управління також долучилися до прибирання снігу. Оснащені інвентарем, вони прибрали прибирали ділянки на перевантажувальному терміналі, навколо офісних приміщень компанії на розі вулиць Лягіна та Велика Морська, а також Фалєєвська та Велика Морська.

Впродовж усієї свої діяльності товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» реалізує соціально відповідальний підхід до ведення бізнесу за різними напрямами, інвестуючи значні кошти в соціально орієнтовані та інфраструктурні проекти в 12 областях України. Зокрема у м. Миколаєві наша компанія за власний кошт підтримує в належному стані частину автошляхів міста. Так, взимку ми чистимо від снігу вулиці Індустріальна 1-4, Каботажний спуск, Радісна, Новосільська, а також провулки Суднобудівників та Корабелів; навесні ретельно прибираємо після зимового періоду (чистимо бордюри, зачищаємо траву, прибираємо та вивозимо сміття) вулиці Індустріальна 1-4 та Каботажний спуск; влітку щоденно поливаємо  вулиці Індустріальна 1-4, Каботажний спуск, а також провулки Суднобудівників та Корабелів. Протягом усього року наші працівники прибирають підмітально-прибиральною машиною вулиці Індустріальна 1-4 та Каботажний спуск.

Додатково взимку ми чистимо від снігу і дороги в населених пунктах, де працюють філії компанії, в рамках угод про соціальне партнерство з міськими, селищними і сільськими радами.

Нагадаємо, що минулої зими нібулонівська техніка виїхала на роботу в Миколаєві вже 15 грудня, склавши перший сніговий іспит на відмінно.

Прочитали: [840]
Останні новини
17 січня 2019
Ми продовжуємо огляд рекордних показників, досягнутих компанією у 2018 році.
15 січня 2019
Це безпрецедентні показники за всю історію діяльності компанії. І це враховуючи те, що компанія займається сільськогосподарським виробництвом не лише на півночі, де кукурудза традиційно має високу врожайність, а і й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами.
Вгору