Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні: техніка компанії вже прибирає миколаївські вулиці від снігових заметів

16 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Щороку техніка компанії «НІБУЛОН» на безоплатній основі виїжджає на міські вулиці допомагати комунальним службам розчищати дороги та тротуари для зручності транспорту й городян.
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні
Перший сніг у Миколаєві «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні

Сьогодні за допомогою двох снігоприбиральних автомобілів прибираються вулиці Каботажний спуск, Індустріальна, Новосельска, Радісна, провулки Суднобудівників та Коробалів. Робота не припиняється. Працівників перевантажувального термінала, а також центрального апарату управління також долучилися до прибирання снігу. Оснащені інвентарем, вони прибрали прибирали ділянки на перевантажувальному терміналі, навколо офісних приміщень компанії на розі вулиць Лягіна та Велика Морська, а також Фалєєвська та Велика Морська.

Впродовж усієї свої діяльності товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» реалізує соціально відповідальний підхід до ведення бізнесу за різними напрямами, інвестуючи значні кошти в соціально орієнтовані та інфраструктурні проекти в 12 областях України. Зокрема у м. Миколаєві наша компанія за власний кошт підтримує в належному стані частину автошляхів міста. Так, взимку ми чистимо від снігу вулиці Індустріальна 1-4, Каботажний спуск, Радісна, Новосільська, а також провулки Суднобудівників та Корабелів; навесні ретельно прибираємо після зимового періоду (чистимо бордюри, зачищаємо траву, прибираємо та вивозимо сміття) вулиці Індустріальна 1-4 та Каботажний спуск; влітку щоденно поливаємо  вулиці Індустріальна 1-4, Каботажний спуск, а також провулки Суднобудівників та Корабелів. Протягом усього року наші працівники прибирають підмітально-прибиральною машиною вулиці Індустріальна 1-4 та Каботажний спуск.

Додатково взимку ми чистимо від снігу і дороги в населених пунктах, де працюють філії компанії, в рамках угод про соціальне партнерство з міськими, селищними і сільськими радами.

Нагадаємо, що минулої зими нібулонівська техніка виїхала на роботу в Миколаєві вже 15 грудня, склавши перший сніговий іспит на відмінно.

Прочитали: [920]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору