Останній дзвоник пролунав у підшефних школах компанії «НІБУЛОН»

27 травня 2016
Джерело: Прес-центр
27 травня у школах України пролунав останній дзвоник. Традиційно це свято з учнями та вчителями відзначила і компанія «НІБУЛОН».
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 51
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57
ЗОШ № 57

Тут, саме зі шкільної парти, будується майбутнє нашої держави. Тому компанія «НІБУЛОН» поставила перед собою мету: допомогти дітям у звичайних міських та сільських школах отримувати якісну освіту.

Вже понад 10 років наша компанія реалізує благодійну програму «НІБУЛОНівський стандарт», в ході якої майже 150 підшефних шкіл у місті Миколаєві та в 12 областях України отримують благодійну допомогу. З року в рік компанія допомагає освітнім закладам по всій країні, даруючи спортивний інвентар та методичні матеріали, оснащуючи комп’ютерні та мультимедійні класи, ремонтуючи навчальні кабінети. Завдяки цій допомозі вирішується питання комп’ютеризації та впровадження новітніх технологій у шкільних закладах міста та сіл. Тільки така системна робота та підтримка здатні дійсно покращити освітній та культурний рівень підростаючого покоління. 

Так, на початку цього навчального року компанія «НІБУЛОН» передала Миколаївській ЗОШ № 24 сучасний мультимедійний проектор для проведення наукових конференцій, презентацій, представлення дитячих творчих проектів та захисту конкурсних робіт. У Миколаївській ЗОШ № 51 оновлено раніше встановлене комп’ютерне обладнання та мультимедійні проектори, а в 3-х кабінетах ЗОШ № 57 м. Миколаєва встановлено нові пластикові вікна, відтак здобувати знання школярам буде не лише цікаво, але і затишно. Всі підшефні школи щороку традиційно отримують новий спортивний інвентар.

Результатом нашої багаторічної благодійної діяльності стали високі успіхи учнів підшефних шкіл компанії на предметних олімпіадах і всеукраїнських конкурсах. Кращі з вихованців та їх вчителі цього року традиційно були відзначені компанією.

«НІБУЛОН» щиро бажає усім випускникам не сходити з обраного шляху і завжди досягати намічених цілей. Адже великий результат складається з маленьких кроків вперед. Цінуйте та примножуйте надбані знання, займайтеся постійною самоосвітою. А тим, для кого їх Останній дзвоник ще попереду, бажаємо наснаги та радості від навчання разом з компанією «НІБУЛОН»!

Прочитали: [1396]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору