«НІБУЛОН» закликає всіх підтримати ініціативу безпечної утилізації батарейок

28 березня 2016
Джерело: Прес-центр
Світовий прогрес не стоїть на місці і разом з цим у сучасному світі актуальності набирає питання екологічної доцільності і захисту навколишнього середовища від техногенних факторів. Адже більшість людей навіть не замислюється над тим, якої шкоди може завдати звичайна буденна річ. Така, як наприклад, маленька батарейка.

«Одна звичайна пальчикова батарейка, безтурботно викинута на смітник, забруднює 400 літрів води або 20 куб. м ґрунту, – розповідає начальник відділу охорони навколишнього середовища Алла Ізмєстьєва. – Використані елементи живлення містять такі небезпечні речовини, як ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк тощо. На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються. Через воду й повітря токсичні речовини потрапляють у живі організми, внаслідок чого викликають їх ураження, погіршують репродуктивні здатності, викликають генетичні зміни та ракові захворювання».

Завжди займаючи екологічно свідому позицію, «НІБУЛОН» не став осторонь і цієї проблеми. У 2013 компанія приєдналася до важливої ініціативи щодо створення системи збору та утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів, розмістивши на своїх підприємствах у м. Миколаєві спеціальні безпечні контейнери. У рамках даної ініціативи співробітниками компанії протягом двох років зібрано 77 кг (або більше ніж 2500 шт.) відпрацьованих батарейок, які безкоштовно були передані на утилізацію ДП «Аргентум» (м. Львів).

«НІБУЛОН» закликає й інші українські підприємства та звичайних громадян не бути байдужими до цієї важливої проблеми. Маленька батарейка може завдати великої шкоди нашому довкіллю. І в наших силах попередити ці жахливі наслідки.

Прочитали: [1347]
Останні новини
20 вересня 2017
17 вересня, одразу після святкування Дня міста Миколаєва, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», як і було обіцяно, відбувся спуск другого в цьому місяці судна – унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 з символічною назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».
15 вересня 2017
10 вересня відновлена філія «Золотоніська» гостинно відчинила свої двері. Цього дня у силоси елеватора надійшло перше зерно нового врожаю, а товаровиробники мали змогу відвідати елеваторний комплекс, аби переконатися, що неможливе стало можливим.
Вгору