«НІБУЛОН» допомагає в боротьбі з негодою (ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

27 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
«НІБУЛОН» щороку на безоплатній основі виїжджає допомагати комунальним службам розчищати дороги та тротуари.

В останні дні зими Миколаїв захопила стихія: значні опади, пориви вітру і сильні морози. Техніка компанії «НІБУЛОН» як завжди долучилась до прибирання вулиць міста від снігових заметів.

За допомогою снігоприбиральних автомобілів компанії сьогодні прибираються вулиці Каботажний спуск, Індустріальна, Новосельська, Радісна, провулки Суднобудівників та Корабелів. Працівники перевантажувального термінала, а також центрального апарату управління, оснащені інвентарем, прибирають ділянки на перевантажувальному терміналі, навколо офісних приміщень компанії на розі вулиць Лягіна та Велика Морська, а також Фалєєвська та Велика Морська.

Нагадаємо, що «НІБУЛОН» щороку на безоплатній основі виїжджає допомагати комунальним службам розчищати дороги та тротуари для зручності транспорту й городян у населених пунктах, де працюють філії компанії. Крім того, протягом року компанія за власний кошт підтримує частину автошляхів у належному стані.

Зазначимо, що перший сніг цієї зими «НІБУЛОН» зустрів у всеозброєнні, склавши сніговий іспит на відмінно.

*  *  *

Так фахівці компанії "НІБУЛОН" допомогають у розчищенні доріг від снігу у с. Біленьке (Запорізький район) та м. Кам'янка-Дніпровська (Запорізька обл.)

 

*  *  *

Для боротьби зі сніговою негодою створені спеціальні чергові бригади зі співробітників компанії, які позмінно займаються розчищенням тротуарів біля офісів. Окрім того, прибирається сніг із дахів, аби запобігти виникненню бурульок, падіння яких може призвести до страшних наслідків.  

*  *  *

Інші філії компанії також не залишаються осторонь та залучають свою техніку до розчищення доріг від снігу.

Філія  «Козацька» (смт Козацьке, Бериславський р-н, Херсонська обл.) 

Філія  «Баштанська» (с. Добре, Баштанський р-н, Миколаївська обл.)

Філія  «Новоодеська» (м. Нова Одеса, Новоодеський р-н, Миколаївська обл.)

Філія  «Снігурівська» (с. Широке, Снігурівський р-н, Миколаївська обл.)

ДП «Лідієвське» (с. Лідіївка, Доманівський р-н, Миколаївська обл.)

 

Прочитали: [1216]
Останні новини
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
Вгору