«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців

4 січня 2018
Автор: XDS
Джерело: Прес-центр
У 2017 році ми розпочали реалізацію нового соціального проекту, в рамках якого будуємо житло для працівників компанії.
«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців
«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців
«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців
«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців
«НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців

Компанія «НІБУЛОН» у своїй господарській діяльності вже давно вийшла за межі суто аграрної галузі і утримує лідерські позиції в суднобудуванні, судноплавстві, будівництві тощо. «Нібулонівське» диво «елеватор за 100 днів» стало зразком для рівняння у промисловому будівництві, а архітектура перевантажувального термінала компанії у місті Миколаєві ще 2008 року була відзначена Державною премією України.

Але сьогодні «НІБУЛОН» — це не лише будівництво промислових об’єктів. У 2017 році ми розпочали реалізацію нового соціального проекту, в рамках якого будуємо житло для працівників компанії. Зокрема два таких будинки вартістю більше 6,13 млн грн були зведені компанією «НІБУЛОН» у 2017 році та передані працівникам філії «Мар’янівська» у м. Гребінка Полтавської області. Уже розпочато будівництво двох житлових будинків у м. Снігурівка Миколаївської області, а також запроектовано житловий будинок на чотири сім’ї в  м. Глобине Полтавської області.

– Хоча будівництво будинків ми розпочали у 2017 році, програма забезпечення фахівців житлом успішно реалізовується вже протягом багатьох років поспіль, – говорить заступник генерального директора з персоналу Лариса Бурик. –  При переїзді на нове місце роботи працівникам виплачуються підйомні кошти та встановлюється компенсація вартості орендованого житла, частково компенсуються витрати на харчування. Після 5 років праці на керівних посадах, за бажанням молодого спеціаліста лишитися жити в обраному регіоні, за рахунок підприємства викуповується житло. На сьогодні компанією вже викуплено 60 квартир та будинків для працівників.

«НІБУЛОН» цінує своїх працівників і створює умови як для професійного росту, так і особистісного розвитку. Кожне робоче місце – це офіційне працевлаштування громадян (і тим самим впевненість у завтрашньому дні для їхніх сімей), виконання всіх передбачених законодавством соціальних гарантій, безпечні умови праці, виплата гідної заробітної плати та сплата податків.

Крім того, «НІБУЛОН» – один з небагатьох роботодавців, який готовий брати на роботу випускників вищих навчальних закладів без попереднього досвіду роботи. На підприємстві діє програма з добору і підготовки молодих спеціалістів, спрямована на формування кадрового резерву та виховання керівних кадрів із числа молодих спеціалістів, що прийшли на роботу одразу після закінчення навчання у ВНЗ та набули потрібного досвіду, розширили знання під керівництвом досвідчених співробітників, здатних навчити їх особливостям професії, передати навички.

Тож цілком закономірно, що у 2017 році «НІБУЛОН» було визнано кращим роботодавцем року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець». А за більшістю відгуків протягом багатьох років компанія «НІБУЛОН» залишається одним із найбажаніших місць роботи з високою заробітною платою, гарними умовами праці, можливістю кар’єрного росту і професійного самовдосконалення.

Компанія «НІБУЛОН» запрошує на роботу як кваліфікованих та досвідчених фахівців, так і випускників вищих навчальних закладів. Ми чекаємо на тих, хто вміє творчо мислити, має натхнення та бажання працювати.

Якщо ви вирішили працевлаштуватися в нашу компанію, вам необхідно заповнити друковану анкету за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9-Б або електронну анкету на офіційному сайті компанії: http://nibulon.com/data/karera/anketa/anketa-dlya-kandidativ-na-robotu.html

Прочитали: [4530]
Останні новини
27 травня 2019
Днями колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відвідав підприємства «НІБУЛОНа».
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
Вгору