«НІБУЛОН» будує Україну разом з громадою

11 січня 2016
Джерело: Прес-центр
Успішна компанія має працювати на користь суспільству. Адже лише у здоровому суспільстві можливими є розвиток та процвітання бізнес-діяльності. Цю аксіому компанія «НІБУЛОН» засвоїла ще на початку своєї історії і сьогодні лідер аграрного ринку України неухильно дотримується принципів соціальної відповідальності.

Протягом 24 років діяльності компанія визначила свою власну концепцію корпоративної соціальної відповідальності, яка полягає у системній цілеспрямованій роботі у різних сферах життя громади. Усе дуже просто: якщо ти дійсно хочеш покращити добробут суспільства, то маєш працювати на всіх рівнях (всередині компанії, у взаємодії з громадою, у відносинах з владою, партнерами) та за всіма напрямками (медицина, освіта, благодійність, охорона довкілля та культурно-духовної спадщини тощо).

Сьогодні тисячі дітей навчаються у школах, які «НІБУЛОН» відремонтував та оснастив сучасною комп’ютерною технікою, методичними матеріалами та спортивним інвентарем, багатьом людям допомогло медичне обладнання, придбане нашою компанією. Нам вдячні за допомогу у будівництві храмів, відновленні водопостачання, освітлення та ремонті вулиць. У різних куточках України нам вдалося зробити життя сотень тисяч людей кращим – і це наше головне надбання!

Сучасна медицина завітала в маленькі села

Компанія «НІБУЛОН» на системній основі багато років поспіль працює над проблемою забезпечення сучасного медичного обслуговування в селах. Досліджуючи дану проблему, спілкуючись з нашими орендодавцями та представниками громади, ми виявили, що переважна більшість сільського населення не має фізичної можливості регулярно відвідувати лікарів для проходження медичного огляду. Люди скаржилися, що районні лікарні знаходяться на значній відстані від їх сіл, що там працюють далеко не всі фахівці, а на кваліфіковане медичне обстеження потрібні великі кошти.

Ми допомогли людям у вирішенні цієї проблеми, організувавши проведення в селах безкоштовних медичних оглядів. Цього року лікарі приїхали до мешканців Миколаївської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької та Житомирської областей. Пройти обстеження і отримати висококваліфіковану консультацію безпосередньо у своїх селах мали змогу будь-хто з місцевих мешканців: орендодавці компанії, члени їх сімей, працівники та інші місцеві жителі. Загалом, за підсумками виїздів бригад лікарів, пройшли медичне обстеження та отримали кваліфіковані консультації більше 4,8 тисяч чоловік. Люди були приємно вражені, адже раніше ніхто з компаній нічого подібного не організовував.

«НІБУЛОН» організував приїзд лікарів у села

Так, у Миколаївській області до організації медичних оглядів долучилися фахівці обласної лікарні. У селах Врадіївського, Доманівського, Вознесенського, Снігурівського та Баштанського районів побували бригади у складі шести медичних фахівців і пересувного флюорографа.

Наша співпраця з Миколаївською обласною лікарнею – не перший досвід. Ця спільна робота, спрямована на підвищення якості охорони здоров’я в регіоні, має багаторічний і системний характер. У 2010 році колектив отримав від компанії ендоскопічний апарат «Olympas GIF-E»; у 2011 році – апарат ультразвукової терапії «Soleo Sono», у січні 2012 року – фізіотерапевтичне відділення лікарні отримало сучасний електротерапевтичний апарат «Soleo Galva».

У жовтні 2015 року компанія «НІБУЛОН» презентувала Миколаївській обласній лікарні діагностичне обладнання японського виробництва. Ультразвукова діагностична система ProSound а7(Hitachi ALOKA Medical, Японія) та відеогастроскоп Evis Exera GIF-Q150 (Olympus Medical Systems Corp., Японія) – це професійне багатопрофільне обладнання, загальна вартість якого становить більше 275,46 тис. дол. Ультразвукова система Hitachi ALOKA Medical включає передові розробки, дозволяє проводити будь-які види обстежень і отримувати високоякісне зображення завдяки використанню новітніх технологій математичної обробки ультразвукового сигналу. Таких апаратів в Україні тільки шість, і це єдиний апарат з такими можливостями на півдні нашої країни. Дане обладнання дозволяє в середньому в день обстежувати 30 пацієнтів, це 5 400 осіб за півроку.

Колектив компанії «НІБУЛОН» презентував нове обладнання Миколаївській обласній лікарні

Три роки тому «НІБУЛОН» вперше завітав до Миколаївської міської дитячої лікарні № 2. Тоді за кошти компанії «НІБУЛОН» було відремонтовано та обладнано сучасною медичною апаратурою відділення грудного віку цієї лікарні. Згодом було придбано нові ліжка та шафи, побутову техніку, кращу медичну апаратуру.

У квітні 2015 року лікарня отримала нові подарунки від компанії. «НІБУЛОН» подарував міській дитячій лікарні № 2 монокулярні мікроскопи XS-5510 MICROmed, призначені для проведення рутинних і загальноклінічних досліджень у прохідному світлі, а також для досліджень крові та сечі у діагностичному полі. Одержали дитячі медики від компанії і пересувний світильник операційний чотирирефлекторний L 734-II «Біомед», що характеризується високим рівнем освітлення, низьким тепловим випромінюванням, якісною передачею кольорів, безтіньовим ефектом. Завдяки «НІБУЛОНу» професійний технічний арсенал медиків поповнився дитячими медичними відсмоктувачами «Біомед», модель 7Е-В. Ці прилади особливо цінні тим, що призначені для надання невідкладної допомоги пацієнтам у стані коми чи під час операції.

Ця допомога має велике значення для всього міста, адже серед 7 тисяч маленьких пацієнтів, що лікуються тут щороку, приблизно 70 % – користуються обладнанням, придбаним компанією «НІБУЛОН».

Нове медичне обладнання, подароване Миколаївській міській дитячій лікарні № 2

Олексій Вадатурський та колектив Миколаївської міської дитячої лікарні № 2

Протягом всього 2015 року компанія «НІБУЛОН» неодноразово допомагала у проведенні ремонтів та придбанні нового сучасного обладнанням лікарням, госпіталям і ФАПам в різних регіонах України. Зокрема, відремонтовано покрівлю Володимирівської лікарні (Казанківський район, Миколаївська обл.), придбано обладнання для Миколаївського госпіталю інвалідів війни та ФП Великоцької с/р (Міловський район, Луганська обл.), відремонтовано Кам’янець-Подільську ЦРЛ (Хмельницька обл.), встановлено систему опалення ФАПу Лубенської с/р (Кам’янський район, Черкаська обл.) тощо.

Сьогодні завдяки нашій допомозі сотні тисяч людей по всій Україні мають змогу отримувати медичну допомогу оперативно та на найвищому технологічному рівні.

Якісна освіта – запорука успішної країни

Не менш нагальним завданням, що постало сьогодні перед нашою компанією, є забезпечення високого рівня освіти. Ми поставили перед собою мету: допомогти дітям у звичайних міських та сільських школах отримати якісну освіту.

Держава будується зі шкільної парти. Розумна, зацікавлена в освіті дитина стане успішною та талановитою людиною у дорослому житті. Саме таких громадян України ми прагнемо виховати. З року в рік компанія допомагає освітнім закладам по всій країні, даруючи спортивний інвентар та методичні матеріали, оснащуючи комп’ютерні та мультимедійні класи, ремонтуючи навчальні кабінети. У компанії переконані, що тільки системна робота та підтримка здатні дійсно покращити освітній та культурний рівень підростаючого покоління. Результатом нашої системної багаторічної благодійної діяльності стали високі успіхи учнів підшефних шкіл компанії на предметних олімпіадах і всеукраїнських конкурсах.

Вже понад 10 років наша компанія реалізує проект «НІБУЛОНівський стандарт», в рамках якого щороку майже 100 підшефних шкіл у місті Миколаєві та в 12 областях України отримують благодійну допомогу. Цього року Миколаївській ЗОШ № 24 було передано сучасний мультимедійний проектор для проведення наукових конференцій, презентацій, представлення дитячих творчих проектів, захисту конкурсних робіт. У Миколаївській ЗОШ № 51 оновлено раніше встановлене комп’ютерне обладнання та мультимедійні проектори, а в 3-х кабінетах ЗОШ № 57 м. Миколаєва встановлено нові пластикові вікна, відтак здобувати знання школярам буде не лише цікаво, але і затишно.

Школа № 57 (м. Миколаїв)

Школа № 24 (м. Миколаїв)

Щоб бути не лише освіченими, але й здоровими, компанія передала 150 школам України спортивне обладнання.

Комфортно буде навчатися і школярам Новолазарівської ЗОШ Казанківського р-ну, Добренської ЗОШ Баштанського р-ну Миколаївської обл. та Великоцької ЗОШ Міловського р-ну Луганської обл., в яких було встановлено металопластикові вікна. Відремонтовано дах приміщення Любомирівської ЗОШ Березнегуватського р-ну Миколаївської обл. та Веселівської ЗОШ Бериславського р-ну Херсонської обл. За кошти компанії виконано ремонт приміщень Суботівської ЗОШ Чигиринського р-ну Черкаської обл., Рачківської та Тютюнниківської ЗОШ Чуднівського р-ну Житомирської обл. Надано допомогу для оздоровлення дітей в літньому таборі Глобинській ЗОШ Глобинського р-ну Полтавської обл. Для Денихівської ЗОШ Тетіївського р-ну Київської обл. було надано кошти на придбання сучасного рідкокристалічного телевізора, який допоможе учням краще сприймати навчальний матеріал.

Збереження духовності української нації

Якщо освіта – це розум нації, то культура – її душа. Наша компанія систематично виділяє кошти на проведення реставраційних та ремонтних робіт у храмах: розпис стін, упорядкування території, проведення храмових свят й доброчинних обідів, організації краєзнавчих конференцій тощо.

Влітку 2015 року «НІБУЛОН» допоміг в оздобленні церкви на хуторі Буда Чигиринського району, де знаходиться знаменитий тисячолітній дуб Максима Залізняка, що є символом незламності та неперехідності українського роду та його волелюбної вдачі. Це перша та єдина церква на честь останнього кошового отамана Запорізької Січі, Святого Праведного Петра Калнишевського Багатостраждального, канонізованого Українською Православною Церквою Київського Патріархату.

Церква на хуторі Буда Чигиринського району (Черкаська обл.)

За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Олексій Вадатурський отримав від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Патріарха Орден Святого Юрія Переможця

Якісні дороги – шлях до європейського майбутнього України

Цього року проблема стану вітчизняних автомобільних доріг постала як ніколи гостро. Пов’язані з цим ускладнення для вітчизняної економіки з кожним роком збільшуються як сніжний клубок. Щоб знизити завантаженість автошляхів України, а відтак і зберегти їхнє дорожнє покриття, «НІБУЛОН» започаткував реалізацію інвестиційного проекту з відродження українських річок як транспортних магістралей. Завдяки цьому проекту компанія щорічно спрямовує понад 1,5 млн тонн зернових вантажів з автошляхів на воду. Тобто, завдяки «НІБУЛОНу» з автомобільних шляхів України знято понад 47 000 автомобілів на рік!

Як соціально-відповідальне підприємство, «НІБУЛОН» щороку інвестує кошти і в ремонт дорожнього полотна. «НІБУЛОН» фінансує роботи з відновлення автомобільних шляхів у всіх регіонах країни, де працюють підрозділи компанії. Зокрема на ці цілі у 2015 році компанією витрачено близько 7 млн грн.

Наша компанія впевнено втілює в життя соціально орієнтований, європейський вектор розвитку не лише підприємства, а й країни, адже якісні дороги позитивно вплинуть на зростання вітчизняної економіки.

Охорона довкілля

У своїй багатоплановій діяльності «НІБУЛОН» неухильно дотримується одного з ключових принципів успішного бізнесу – небайдужого ставлення до проблем захисту довкілля та збереження навколишнього середовища. Паралельно з роботами по відновленню існуючих судноплавних шляхів (в рамках унікального інвестиційного проекту з відродження судноплавства українськими річками, що стартував у 2009 році) компанією здійснюються заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів. Основною формою подібних заходів є зариблення водойм.

У рамках компенсаційних заходів, а саме: внаслідок робіт по обслуговуванню (чистці від замулення) акваторії та підхідного каналу до вантажного причалу ТОВ СП «НІБУЛОН» філії «Козацька», в смт Козацьке (Херсонська обл.) було здійснено вселення у р. Козак майже 1,6 тонни рослинноїдної риби (дворічки товстолоба, 10 130 одиниць).

Допомога вимушеним переселенцям

З перших днів військової агресії наша компанія послідовно допомагає українській армії в ремонті техніки, забезпеченні паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування та влаштуванні побутових умов.

«НІБУЛОН», вірний своїй патріотичній філософії і практиці, долучився до справи допомоги постраждалим від військових дій. Навесні обласний благодійний Фонд соціальної допомоги малозабезпеченим одержав від нашого підприємства партію продуктів харчування (більше 3 т картоплі, 2 т борошна, 1 ц меду та 0,5 ц сала). На Миколаївщині ця організація має гарну репутацію, за роки своєї діяльності вона підтримала тисячі малозабезпечених громадян. Сьогодні фонд займається формуванням продуктових наборів для вимушених переселенців.

У жовтні 2015 р. у м. Сватове Луганської області трапилася трагедія – вибухнули боєприпаси на складах Міністерства оборони. У результаті вибухової хвилі та розривів снарядів постраждали приватні та багатоквартирні будинки, будівлі підприємств. У багатьох співробітників філії компанії «Сватівська» житло зазнало значних руйнувань.  «НІБУЛОН» не залишив постраждалих на одинці з проблемою. Для ліквідації наслідків трагедії всім працівникам, житло яких було пошкоджено, в оперативному режимі надано адресну матеріальну допомогу.

Також компанією «НІБУЛОН» профінансовано вантажний автотранспорт для доставки гуманітарної допомоги у м. Сватове з Миколаївської області.

***

Сьогодні «НІБУЛОН» пліч-о-пліч з української громадою будує нову щасливу країну. Щороку компанія витрачає значні матеріальні ресурси на підтримку освіти та творчості, покращення рівня медичного обслуговування та охорону навколишнього середовища, створення гідних умов та оплати праці, досягнення високого рівня життя людей в країні.

Діяльність компанії «НІБУЛОН» – показовий у вітчизняних умовах приклад побудови соціально відповідального бізнесу. У 2015 році компанією укладено угоди про соціальне партнерство з більш ніж 90 сільськими, селищними та міськими радами на суму більше 3 млн грн. На кошти ремонтуються школи та лікарні, утеплюються дитячі садки, ремонтуються дороги, відновлюється освітлення та водопостачання.

На власному прикладі наша компанія доводить – успіху можна досягнути тільки спільними зусиллями. Ми пишаємося тим, що сьогодні учні шкіл, яким ми щороку допомагаємо, отримують перемоги на олімпіадах та спортивних змаганнях, якісну медичну допомогу отримує все більше українців, а культурні та історичні здобутки нації зберігаються для наступних поколінь.

Прочитали: [2427]
Останні новини
20 квітня 2018
Після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство й уже за першій рік транспортувати цією річкою 500 тис. тонн зерна. Сьогодні ж компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів.
19 квітня 2018
18 квітня компанія «НІБУЛОН» взяла участь у ярмарку підприємств, який проходив у рамках молодіжного фестивалю «Вір у себе».
Вгору