ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ПРО ЛЮДЕЙ

10 червня 2015
Джерело: Прес-центр
Нещодавно жителі сіл Врадіївського, Доманівського та Вознесенського районів, де працюють філії товариства, мали можливість пройти медичне обстеження безпосередньо у своїх селах. За ініціативи «НІБУЛОНу» там побували бригади у складі шести медичних фахівців і пересувного флюорографа.
На обстеженні жителі села Фрунзе
Обстеження веде лікар ультразвукової діагностики Т.С.Менчук
На флюорографію-черга
Лікар-рентгенолог В.Г.Майгур консультує пацієнта
У черзі до лікарів
Консультацію лікаря-педіатра Т.О. Осадчої отримали 27 маленьких пацієнтів Козубівки
Власним траснпортом - до лікарні
Наймолодші пацієнти з Козубівки

Вже більше 23-х років «НІБУЛОН» працює у сільськогосподарській сфері нашої країни, завоювавши добру славу далеко за її межами. І всі ці роки тут завжди ставили інтереси людини на перше місце. Подати руку допомоги у важку хвилину, відстояти, захистити – життєве кредо генерального директора товариства Олексія Вадатурського. Спонсорська допомога школам, дитсадкам, медичним закладам сіл, де працюють філії товариства, подарунки школам до 1 вересня – ось далеко не повний перелік заходів, спрямованих на допомогу орендодавцям, членам їх сімей у наш досить важкий час.

Нещодавно жителі сіл Врадіївського, Доманівського та Вознесенського районів, де працюють філії товариства, мали можливість пройти медичне обстеження безпосередньо у своїх селах. За ініціативи «НІБУЛОНу» бригади у складі шести медичних фахівців (кардіолога, онкогінеколога, офтальмолога, педіатра, спеціаліста ультразвукового обстеження та невропатолога) і пересувного флюорографа побували у Доброжанівці, Краснополі та Адамівці Врадіївського району, у Фрунзе, Лідіївці та Козубівці Доманівського району, Мартинівці та Прибужанах Вознесенського районів. Серед медичних працівників були фахівці з обласної дитячої лікарні, онкодиспансеру, тубдиспансеру, обласної офтальмологічної лікарні та інші. Пройти обстеження, отримати висококваліфіковану консультацію мали змогу не лише орендодавці та члени їх сімей, а й інші жителі сіл. Люди були приємно вражені, адже раніше ніхто з орендарів нічого подібного не організовував.

Ірина Маслова з донькою Софійкою з Доброжанівки прийшли на прийом до двох спеціалістів – педіатра та офтальмолога.

-       Це дуже добре, що для нас організували подібну акцію, - говорить Ірина. – Не треба нікуди їхати. Тим паче, що у нас в районній лікарні немає офтальмолога, значить треба добиратися у Миколаїв чи сусідній район. З дитиною, згодьтеся, не дуже зручно це зробити. А тут все на місці. Я дуже задоволена і щиро дякую за надану нам можливість.

Колишній зоотехнік Кожухар Р.П. мав намір отримати консультацію кардіолога:

-       Мені досить часто доводиться звертатися за медичною допомогою, - розповідає він. – Але це вперше, що до нас у село приїжджають спеціалісти такого високого рівня, до того ж, все обстеження для людей безкоштовне. Для багатьох селян це має дуже велике значення. Самі знаєте, які у нас пенсії і які зараз ціни. Бачу, серед бажаючих пройти обстеження жителі не лише Доброжанівки, а й інших сіл.

-       А я так скажу, - приєднується до розмови пенсіонерка Кравченко А.Г., - велике спасибі Олексію Вадатурському і хай дає йому Бог здоров’я. Він розуміє нас - сільських жителів. Особисто в мене землі немає, але діти мої віддали землю в обробіток «НІБУЛОНу» - майже 20 гектарів. І не шкодують. А така увага до нас боку Олексія Опанасовича дуже імпонує. Ми пам’ятаємо наші зустрічі з ним, задушевні бесіди – розумну людину завжди приємно послухати. І, якщо виберете годинку, раді будемо бачити Вас, шановний Олексію Опанасовичу, у нас в селі.

У результаті трьох днів роботи медиків у Врадіївському районі флюорографію пройшли 316 чоловік, ультразвукове обстеження – 114 чоловік, консультації у педіатра отримали 55 пацієнтів, у кардіолога – 108, у невропатолога – 32, в офтальмолога – 141, в онкогінеколога - 27 осіб.

* * *

У Доманівському районі першими обстеження та діагностику пройшли жителі села Фрунзе. Людей, як і у Врадіївському районі, зібралося чимало. Найбільше бажаючих обстежитись було в офтальмолога (74 особи) – причина в тому, що і в Доманівській районній лікарні також немає такого спеціаліста. Тож від людей постійно чулося: «Як добре, що лікарі до нас приїхали. І окуляри приписали, й ліки необхідні. Частіше б бували вони в нас».

-       Особисто я прийшов до кардіолога, - ділиться враженнями наш орендодавець Корінчук А.А. – Нещодавно переніс мікроінфаркт, тому консультація не завадить. За надану нам можливість пройти медичне обстеження всі ми дуже вдячні його організаторам і бригаді лікарів з області.

-       Я хоча і не маю паю в «НІБУЛОНі», але на медогляд прийшла, - розповідає Валентина Лаба. – Ось зайняла чергу до офтальмолога і до спеціаліста з ультразвукової діагностики – підшлункова залоза часто турбує. Щира вдячність тим, хто організував цю добру справу для нас. Значна частина тих, хто прийшов сьогодні на прийом, не мають змоги поїхати на обстеження у районну чи обласну лікарні. По-перше, потрібні гроші, яких немає, а по-друге – вік багатьом із них не дозволяє це зробити.

Варто зазначити, що вагому допомогу в організації медогляду в цьому селі надала сільська рада, фахівці з районної лікарні.

У Лідіївці, де теж було чимало охочих пройти діагностичне обстеження, отримати консультації висококваліфікованих спеціалістів, найбільше людей звернулося до офтальмолога, кардіолога, гінеколога та спеціаліста ультразвукової діагностики. Люди висловлювали прохання організувати повторний приїзд обласних медиків, якщо буде така можливість.

Для Козубівської школи, де проходив черговий медогляд, «НІБУЛОН» зробив чимало добрих справ. Це і надання грошової допомоги під час заміни вікон та щорічних ремонтів приміщень, забезпечення пальним під час поїздок на різноманітні конкурси, змагання і т. ін.

Майже 30 діток оглянула педіатр Осадча Т.О., серед них – чимало малюків у віці до одного року. Багато дитячих візків біля ганку школи – яскраве тому підтвердження. Слід зауважити, що за рекомендацією обласного педіатра п’ятеро дітей пройшли консультацію у кардіолога Стриги І.В. Всього того дня флюорографію зробили 86 чоловік (і не лише з Козубівки, а й з сіл Горянки та Новокантакузівки), консультаціями офтальмолога скористалися 36 чоловік, педіатра – 27, кардіолога - 47, невропатолога – 30, онкогінеколога – 33, спеціаліста ультразвукової діагностики – 39 чоловік.

Відгуки жителів сіл – однозначно позитивні. Люди вдячні за турботу і висловлюють побажання, щоб подібні акції організовували й інші орендарі, які працюють на території сільради. А на адресу і Олексія Вадатурського, і самих лікарів звучали щирі слова подяки.

* * *

У Мартинівці Вознесенського району прийом медиків відбувався у лікарняній амбулаторії. Флюорографічне обстеження пройшли 79 чоловік, консультацію педіатра отримало 8 дітей, офтальмолога – 49 чоловік, кардіолога – 45, невропатолога – 41, гінеколога - 53, спеціаліста ультразвукового обстеження – 51 чоловік. Переважна більшість обстежених – жителі селища Мартинівка, які не є пайщиками філії «Прибужанівська». В основному – це колишні військовослужбовці або члени їх сімей. Але жодній людині не було відмовлено – лікарі приймали до останнього клієнта, не обмежуючись робочим часом. Тому й відгуки на адресу організаторів медичного обстеження, лікарів тільки позитивні.

- Ми свого часу зверталися до Олексія Опанасовича з проханням допомогти в налагодженні роботи Будинку культури. Допомогу ми отримали. Так що медогляд – не єдиний жест доброї волі з боку цього мецената, - відзначила представник місцевої громади Гоманухо О.М., яка теж прийшла на обстеження.

--Особисто я, - розповіла жителька Мартинівки Суржикова Л.В., - отримала консультацію офтальмолога, невропатолога і кардіолога. У нас спеціалістів немає, тому така послуга для населення конче потрібна. Зараз багатьом із нас не по кишені витрати на медицину. А тут приїхали спеціалісти достатньо високого рівня та ще й безплатно консультували. Тільки слова щирої подяки можу висловити на адресу тих, хто цим займався.

У Прибужанах на прийом до обласних медиків у сільську амбулаторію теж прийшло чимало людей. Значно більше, ніж у Мартинівці було серед них наших орендодавців, працівників місцевої філії. Юля Погорєлова та Оля Балануца – молоді спеціалісти філії, також вирішили відвідати медиків:

-       Проблем зі здоров’ям поки що не маємо. Але час від часу треба контролювати його стан. Тому ми й вирішили пройти обстеження.

Орендодавець Барташук О.І. вважає, що організація подібних виїздів лікарів вкрай необхідна справа. Останнім часом почало підводити серце, тому й вирішив звернутися до кардіолога.

А ось думка Чернятевич О.І.:

-       Я все життя пропрацювала у сфері громадського харчування, а у чоловіка є пайова ділянка, яку обробляє філія «Прибужанівська» компанії «НІБУЛОН». На схилі віку маю цілу низку хвороб – гіпертонія, цукровий діабет, тому дуже важко іноді доводиться. А тут така можливість отримати безплатну і кваліфіковану консультацію. Дай, Боже, здоров’я усім небайдужим до наших проблем людям.

* * *

Загалом, за підсумками виїздів восьми бригад лікарів, пройшли медичне обстеження, отримали кваліфіковані консультації близько 2 тисяч чоловік. Усі відвідувачі задоволені такою нагодою та вдячні за допомогу в організації приїзду лікарів – компанії «НІБУЛОН».

Прочитали: [2140]
Останні новини
20 квітня 2018
Після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство й уже за першій рік транспортувати цією річкою 500 тис. тонн зерна. Сьогодні ж компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів.
19 квітня 2018
18 квітня компанія «НІБУЛОН» взяла участь у ярмарку підприємств, який проходив у рамках молодіжного фестивалю «Вір у себе».
Вгору