Захоплююча екскурсія по терміналу

20 червня 2008
Джерело: Прес-центр
„НІБУЛОН" відвідали учні 9-х класів 57-ї миколаївської школи.
Ось і відлунав останній дзвоник! Минула тривожна пора екзаменів. Настало довгоочікуване літо. Радість від здачі останнього іспиту була поєднана з цікавою екскурсією на перевантажувальний термінал ІБУЛОНу", яку організував давній друг нашої школи Олексій Опанасович Вадатурський. Під час навчального року наші учні користувались подарованою Олексієм Опанасовичем комп`ютеризованою бібліотекою, пізнавали ази електроніки в двох сучасних комп`ютерних класах, облаштованих "НІБУЛОНом". А цього разу Олексій Опанасович подарував нам можливість чудово відпочити. Під час екскурсії ми прогулялись по території цього сучасного підприємства, побували в лабораторії, на очисних спорудах, на причалі побачили завантаження судна,  каталися на катері, смакували булочками і соком. Але в особливому захваті всі були від спілкуваня із службовою собакою-прикордонником. Також нам дуже сподобалися величезні купола-зерносховища. Від своїх однокласників хочемо  подякувати Олексія Опанасовича та весь колектив "НІБУЛОНу"  за те, що останній день цього навчального року для дев`ятикласників 57-ї школи запам`ятається чудовими спогадами.
 

Людмила Грішман, Ольга Агєєнко,

учениці 9 - В классу,

ЗОШ № 57 м. Миколаїв.

Відвідання терміналу учнями школи №57: 

Прочитали: [3783]
Останні новини
18 березня 2019
Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.
14 березня 2019
На стапельному майданчику продовжується складання і зварювання днищевої частини корпусу судна, а також розпочато установку секцій уже другого ярусу.
Вгору