Заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв у десятці найуспішніших корпоративних юристів України

17 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Рейтингове дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг другий рік поспіль проводиться виданням «Юридична Газета».

Його метою є аналіз ринку та демонстрація зрізу стану сфери юридичних послуг на сучасному етапі. Як зазначають самі організатори, цьогорічне дослідження охоплює загалом увесь ринок. Однією з номінацій став рейтинг успішних корпоративних юристів. Репутаційна складова у процесі дослідження забезпечувалася голосуванням колег з ринку (представниками юридичного бізнесу). До десятки кращих увійшов і представник нашої компанії – заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв.

Андрій Васильєв має дві фахових освіти: юридичну та економічну. «НІБУЛОН»  надав йому можливість системно професійно самореалізуватися як фахівцю в галузі обліку та аудиту з галузевою сільськогосподарською освітою, так і в якості фахівця з права. У компанії заступник генерального директора працює вже 18 років. Здобував досвід та будував свою кар’єру крок за кроком: спочатку на посаді бухгалтера у центральному апараті управління компанії, потім – директора виробничої філії ДП «Лідіївське», потім – начальника відділу економічного аналізу та планування. Впродовж десяти років Андрій Васильєв курирує в компанії економічні та юридичні питання. На його переконання, запорукою професійного зростання, самовдосконалення і високого авторитету юриста в очах роботодавця, довірителя або клієнта є високий рівень професіоналізму, відповідальності та самоорганізованість: «Фаховий юрист, як правило, діє від імені та в інтересах інших людей. Наприклад,  корпоративний юрист діє від імені компанії, в якій працює, адвокат – в інтересах довірителя, юрист юридичної компанії – в інтересах клієнта такої компанії тощо. І саме від вчасності та чіткості дій юриста, як правило, залежать долі людей і компаній».

Ми пишаємося нашою командою. Адже багато з наших працівників заслужили повагу, професійне визнання і авторитет у своїй сфері діяльності, деякі з них відзначені державними нагородами. І саме завдяки згуртованому та високопрофесійному колективу ми могли в різний час, за різних обставин рухатись вперед, постійно розвиватися та досягати успіху.

 

Прочитали: [943]
Останні новини
18 січня 2019
У результаті, за підсумками минулого року, 2018 рік став найуспішнішим в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН».
17 січня 2019
Ми продовжуємо огляд рекордних показників, досягнутих компанією у 2018 році.
Вгору