Заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв у десятці найуспішніших корпоративних юристів України

17 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Рейтингове дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг другий рік поспіль проводиться виданням «Юридична Газета».

Його метою є аналіз ринку та демонстрація зрізу стану сфери юридичних послуг на сучасному етапі. Як зазначають самі організатори, цьогорічне дослідження охоплює загалом увесь ринок. Однією з номінацій став рейтинг успішних корпоративних юристів. Репутаційна складова у процесі дослідження забезпечувалася голосуванням колег з ринку (представниками юридичного бізнесу). До десятки кращих увійшов і представник нашої компанії – заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв.

Андрій Васильєв має дві фахових освіти: юридичну та економічну. «НІБУЛОН»  надав йому можливість системно професійно самореалізуватися як фахівцю в галузі обліку та аудиту з галузевою сільськогосподарською освітою, так і в якості фахівця з права. У компанії заступник генерального директора працює вже 18 років. Здобував досвід та будував свою кар’єру крок за кроком: спочатку на посаді бухгалтера у центральному апараті управління компанії, потім – директора виробничої філії ДП «Лідіївське», потім – начальника відділу економічного аналізу та планування. Впродовж десяти років Андрій Васильєв курирує в компанії економічні та юридичні питання. На його переконання, запорукою професійного зростання, самовдосконалення і високого авторитету юриста в очах роботодавця, довірителя або клієнта є високий рівень професіоналізму, відповідальності та самоорганізованість: «Фаховий юрист, як правило, діє від імені та в інтересах інших людей. Наприклад,  корпоративний юрист діє від імені компанії, в якій працює, адвокат – в інтересах довірителя, юрист юридичної компанії – в інтересах клієнта такої компанії тощо. І саме від вчасності та чіткості дій юриста, як правило, залежать долі людей і компаній».

Ми пишаємося нашою командою. Адже багато з наших працівників заслужили повагу, професійне визнання і авторитет у своїй сфері діяльності, деякі з них відзначені державними нагородами. І саме завдяки згуртованому та високопрофесійному колективу ми могли в різний час, за різних обставин рухатись вперед, постійно розвиватися та досягати успіху.

 

Прочитали: [773]
Останні новини
17 жовтня 2018
16 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8».
16 жовтня 2018
Подія відбулася 12 жовтня в Запоріжжі під час форуму, відразу після того, як голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт для спорудження термінала, який завдяки підтримці керівництва області вдалося отримати в оптимальні терміни.
Вгору