Хто і як відроджує судноплавство на Дніпрі ("Українська правда")

24 травня 2019
Джерело: Прес-центр
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».

Дякуємо журналістам «Української правди» Евгений Руденко і Eldar Sarakhman за чудовий репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту.

Ця яскрава і щира подорож навіть надихнула нашого генерального директора Олексія Вадатурського самому відправитися в один із таких рейсів:

«…у мене склалося враження, що я сам уже побував у цій річковій подорожі. Я очима журналістів “Української правди” Евгений Руденко і Eldar Sarakhman побачив, як і чим насправді живе екіпаж, які емоції переживає, і яку красу бачить навколо себе, рухаючись по Дніпру. Тепер же я обов’язково відправлюся в один із таких рейсів на одній зі своїх “яхт”. До речі, на новозбудованому судні NIBULON MAX у мене буде окрема каюта, як власника, і окрема каюта для прийому гостей. Так і обходжуся без дорогих прогулянкових яхт, вони мені не цікаві. Гарна ідея спала на думку! Пропоную олігархам, які мають розкішні прогулянкові яхти, почати будувати український вантажний флот. Проявіть ініціативу і, повірте, ви отримаєте набагато більше задоволення».

Прочитали: [500]
Останні новини
13 червня 2019
12 червня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали майбутні суднобудівники - студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, які здобувають освіту за спеціальністю «Кораблі та океанотехніка».
12 червня 2019
Нібулонівські суднобудівники водночас із добудівними роботами на перевантажувачі NIBULON MAX, що є найдовшим замовленням в історії підприємства, та судноремонтом і обслуговуванням вантажного флоту компанії розпочали будівництво суден нового проєкту.
Вгору