Вітання з Новим роком та Різдвом!

29 грудня 2017
Привітання генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського

Шановні колеги, друзі та партнери!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята завжди уособлювали початок та рух до нових звершень. Напередодні Нового року ми традиційно перегортаємо нову сторінку історії нашої компанії, підбиваємо підсумки та будуємо плани на майбутнє. Ми впевнено витримали всі випробування та наповнили 2017 рік успішними і яскравими здобутками і перемогами нашої компанії.

Хочу побажати, щоб у ці святкові дні ваші серця, як у дитинстві, були сповнені світлом та передчуттям дива. У 2018 році я бажаю вам натхнення та оптимізму, впевненості у майбутньому та любові до рідного краю. Щиро зичу, щоб новий рік був насичений теплом радісних зустрічей та підтримкою близьких, яка так потрібна нам у досягненні нових вершин. Разом ми здолаємо будь-які перешкоди.

Миру, злагоди та щастя вам і вашій родині в новому році!

 

З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

 

***

Оригінал фото доступний за посиланням.

 

Прочитали: [1297]
Останні новини
19 жовтня 2018
Сьогодні перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти Української академії лідерства з 16 областей України.
18 жовтня 2018
17 жовтня 2018 року до Генеральної прокуратури України подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (в порядку ст. 214 КПК України).
Вгору