Вітання з Новим роком та Різдвом!

29 грудня 2017
Привітання генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського

Шановні колеги, друзі та партнери!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята завжди уособлювали початок та рух до нових звершень. Напередодні Нового року ми традиційно перегортаємо нову сторінку історії нашої компанії, підбиваємо підсумки та будуємо плани на майбутнє. Ми впевнено витримали всі випробування та наповнили 2017 рік успішними і яскравими здобутками і перемогами нашої компанії.

Хочу побажати, щоб у ці святкові дні ваші серця, як у дитинстві, були сповнені світлом та передчуттям дива. У 2018 році я бажаю вам натхнення та оптимізму, впевненості у майбутньому та любові до рідного краю. Щиро зичу, щоб новий рік був насичений теплом радісних зустрічей та підтримкою близьких, яка так потрібна нам у досягненні нових вершин. Разом ми здолаємо будь-які перешкоди.

Миру, злагоди та щастя вам і вашій родині в новому році!

 

З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

 

***

Оригінал фото доступний за посиланням.

 

Прочитали: [1210]
Останні новини
19 липня 2018
17 липня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідала делегація професорів з інституту суднобудування Харбінського Інженерного Університету (Китайська Народна Республіка).
17 липня 2018
1-8 серпня, у період оптимального дозрівання херсонських кавунів, буде відправлене перше в цьому сезоні несамохідне судно з 500 тоннами солодкої ягоди.
Вгору