Вітання з Новим роком та Різдвом!

29 грудня 2017
Привітання генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського

Шановні колеги, друзі та партнери!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята завжди уособлювали початок та рух до нових звершень. Напередодні Нового року ми традиційно перегортаємо нову сторінку історії нашої компанії, підбиваємо підсумки та будуємо плани на майбутнє. Ми впевнено витримали всі випробування та наповнили 2017 рік успішними і яскравими здобутками і перемогами нашої компанії.

Хочу побажати, щоб у ці святкові дні ваші серця, як у дитинстві, були сповнені світлом та передчуттям дива. У 2018 році я бажаю вам натхнення та оптимізму, впевненості у майбутньому та любові до рідного краю. Щиро зичу, щоб новий рік був насичений теплом радісних зустрічей та підтримкою близьких, яка так потрібна нам у досягненні нових вершин. Разом ми здолаємо будь-які перешкоди.

Миру, злагоди та щастя вам і вашій родині в новому році!

 

З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

 

***

Оригінал фото доступний за посиланням.

 

Прочитали: [1154]
Останні новини
24 квітня 2018
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» продовжується робота над 6-ма замовленнями, що будуються українськими суднобудівниками з українського металу і які в майбутньому ходитимуть під українським прапором.
23 квітня 2018
21 квітня 2018 року з м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) до порту «Южний» несамохідним судном NBL-002 була транспортована перша партія українського металу.
Вгору