«Відродження суднобудівної галузі – це неоціненний ваш вклад у розвиток нашого міста та економіки держави»: освітяни Миколаївщини завітали на підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН»

30 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Днями на суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти
Днями на суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти
Днями на суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти

Цього разу підприємства компанії відвідали освітяни з різних куточків Миколаївщини - зі Снігурівського, Новобузького, Баштанського, Братського, Первомайського, Врадіївського, Веселинівського, Березанського, Вітовського та Южноукраїнського районів. Більшість гостей уперше знайомиться з «НІБУЛОНом», проте є й такі, які уже вдруге і навіть утретє з великою цікавістю приїздять, щоб на власні очі побачити результати модернізаційних процесів, які відбулися на території підприємств, зокрема на суднобудівному заводі. А й справді, зміни неабиякі!

–  Те, що сьогодні я побачив, порівняно з попередніми роками, адже я відвідую ваше підприємство уже не вперше, то це вже зовсім інші масштаби. Зараз ви працюєте над великою кількістю складних суден одночасно. Це дійсно розвиток, зміни очевидні.  А головне для мене, що цей масштаб дарує надію, впевненість у перспективі, у гарному майбутньому для нас, для дітей.  Особливе враження на мене справило днопоглиблювальне судно і те, що ви самостійно за власний кошт займаєтеся днопоглибленням українських річок. Я б хотів, щоб у цьому питанні ви отримали гідну державну підтримку, оскільки очевидно, що результати роботи «НІБУЛОНа» корисні для усіх, для всієї країни, –  розмірковує Федір Федорович Фельдшер.

Не менше захоплення в освітян викликав й перевантажувальний термінал: гості побували в пункті реєстрації транспорту, познайомились із надсучасною виробничо-технологічною лабораторією, побачили величезні куполи-зерносховища, новий комплекс з перевалки зернових та олійних культур та ін.

–  Мене дуже вразив лабораторний комплекс, а особливо те, що дослідження, які там проводяться, на дуже високому науковому рівні  й відповідають українським та міжнародним вимогам та стандартам. Гідне й різноманіття досліджень: від суто механічних до генетичних. Це високий рівень, який потребує неабияких спеціалістів, яких ви маєте. І саме такі можливості і дають розвиватися сільському господарству, яке сьогодні потребує застосування новітніх технологій та підходів,  реалізацію яких  ми сьогодні і побачили. І взагалі, враження від «НІБУЛОНа» – найкращі, як і завжди. Ми раніше приїздили на екскурсію з учнями Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і діти до сих пір згадують те, що бачили, й багато хто з них  під впливом побаченого й почутого після закінчення школи пішли навчатися до аграрних навчальних закладів, щоб у майбутньому працювати у вас, – ділиться враженнями Ольга Григорівна Максимова.

За словами гостей, пізнавальна екскурсія підприємством компанії «НІБУЛОН» сповнила всіх приємними та яскравими враженнями, додала віри у щасливе майбутнє нашої країни. Особливе враження на освітян справили наші масштабні інвестиційні проекти, зокрема розбудова власного вантажного флоту, будівництво нових перевантажувальних терміналів, відродження річок Дніпро й Південний Буг як судноплавних артерій країни.

Наприкінці зустрічі вчителі подякували керівництву за  гостинність і смачний обід, а методист кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО Ольга Іванівна Слюсар, підсумовуючи, зазначила:

– Більшість жителів України думають, що Миколаїв – це суднобудування, і ми побачили сьогодні, що Олексій Опанасович таки відродив його. Саме відродження суднобудівної галузі – це неоціненний ваш вклад у розвиток нашого міста та економіки  держави. Адже це дозволило багатьом миколаївцям знайти роботу за фахом, оскільки Миколаїв має відповідні навчальні заклади, які готують кадри. І тепер їм є, де працювати. Розбудова вантажного річкового флоту, пасажирського транспорту – це дуже добре. І у цього є велика мета – збільшити обсяги річкових перевезень і відповідно зменшити перевезення продукції автотранспортом. А це уже діло великого екологічного масштабу.  І те, що на сторінках наших навчальних комплектів з географії є сторінка, яка присвячена діяльності «НІБУЛОНа»,  говорить про велике значення діяльності компанії для України. Тому ми тільки побажаємо «НІБУЛОНу», щоб ви і далі розвивалися і продовжували приносити добробут нашому місту та всій Україні.

Прочитали: [686]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору