У новий навігаційний сезон із новими силами. «НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автошляхи України

28 квітня 2017
Джерело: Прес-центр
Cудноплавна компанія ТОВ СП «НІБУЛОН» з перших днів відкриття навігації на внутрішніх водних шляхах України розпочала вантажні перевезення на річках Дніпро і Південний Буг.

Так, на сьогодні вже здійснено більше 80 рейсів та транспортовано при цьому близько 215 тис. тонн сільськогосподарської продукції з власних перевантажувальних терміналів, що знаходяться на берегах Дніпра та Південного Бугу, завдяки чому з автошляхів знято майже 9 тисяч вантажівок.

 Найбільший обсяг зерна  серед філій на р. Дніпро було відвантажено з перевантажувального термінала філії «Кременчуцька» – 50 тис. тонн, а серед філій на Південному Бузі лідером з відвантаження є наймолодше підприємство компанії «НІБУЛОН» – філія «Вознесенська» (47 тис. тонн).

Нагадаємо, що у 2016 році «НІБУЛОН» здійснив понад 150 рейсів тільки Південним Бугом, транспортувавши власним вантажним флотом 300 тис. тонн зернових та олійних культур, що в 6 разів перевершило найкращий показник радянських часів з обсягів річкових перевезень. Таким чином з доріг Миколаївської  області було знято 12,5 тис. вантажівок.

Варто зазначити, що до відновлення навігації судноплавна компанія підійшла як завжди з особливою серйозністю. Зокрема, у міжнавігаційний період було проведено такі заходи:

- комплекс суднових тривог та навчань екіпажу самохідних суден компанії на постійній основі відповідно до суднового графіку;

- огляд службою пожежної безпеки ТОВ СП «НІБУЛОН» самохідних суден компанії на дотримання вимог законодавства з пожежної безпеки, з оформленням свідоцтва пожежної охорони на кожне судно;

- огляди підводної частини суден водолазною станцією ТОВ СП «НІБУЛОН» після завершення льодової компанії в Бузько-Дніпровському регіоні з 04.03.2017 р.;

- періодичні огляди службою сервісного обслуговування аварійно рятувального та протипожежного майна самохідних суден компанії;

-  внутрішній  аудит  службою  безпеки  судноплавства судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» самохідних суден  на відповідність вимогам системи управління безпекою (СУБ);

- щорічне оформлення самохідних і несамохідних суден компанії службою капітана порту, з отриманням Акта перевірки судна;

-  огляд самохідних і несамохідних суден компанії Управлінням Укртрансбезпеки в Миколаївській області, відповідно до інструкції про огляд суден, які здійснюють плавання на ВВШ України з оформленням Акта огляду судна.

Окрім цього, судноплавною компанією «НІБУЛОНу» також було виконано технічний огляд та плановий ремонт всього флоту, який налічує на сьогодні 57 суден. Ремонтні роботи проводились на власному суднобудівно-судноремонтному заводі, на якому, до речі, зараз проходить глибока реконструкція. Після реконструкції суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» не тільки повністю вийде на самостійний цикл обробки металу (без залучення сторонніх організацій галузі), а й значно збільшить об’єми його обробки.

Прочитали: [894]
Останні новини
20 березня 2018
Нібулонівські суднобудівники часу не гають та продовжують успішне виконання суднобудівної програми компанії, що передбачає зведення не лише найбільшого, але і найсучаснішого приватного флоту в Україні.
19 березня 2018
Кращим благодійником 2017 року в номінації «Благодійність в соціальній сфері» було визнано ТОВ СП «НІБУЛОН» та нагороджено дипломом і унікальною бурштиновою статуеткою «Янгол добра».
Вгору