Триває модернізація заводу «НІБУЛОН» у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком

30 червня 2017
Джерело: Прес-центр
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває масштабна реконструкція в рамках співпраці української компанії з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Як повідомлялось раніше, у травні, на заводі в рамках роботи міжнародних виставок «Суднобудування» та «Водний транспорт» відбулось урочисте введення в експлуатацію автоматичної лінії очищення і ґрунтування металопрокату та цеху металообробки з машинами плазмової і газової різки, зведених за кредитні кошти, виділені ЄІБ.

І сьогодні «НІБУЛОН» успішно продовжує модернізацію потужностей заводу. На часі реконструкція комплексу ливарних цехів у збирально-секційний цех. Так, вже виконано монтаж металоконструкцій цеху, заливки фундаментів під обладнання. Здійснюється заливка бетонної підлоги. Паралельно розпочато роботи зі встановлення вікон, монтажу сендвіч-панелей покрівлі. Триває підготовка до монтажу систем: водопровід, каналізація, опалення, електрика, газ, вентиляція.

 Збирально-секційний цех. Стан будівництва на 23.06.2017 р.

 

Так виглядатиме новий збирально-секційний цех.

 

 

 Так на момент придбання майнового комплексу заводу виглядав цех, на місці якого зараз ведеться нове будівництво.

 

 

 Паралельно з реконструкцією власної верфі «НІБУЛОН» продовжує самостійне будівництво власного флоту. За словами генерального директора компанії Олексія Вадатурського, інвестуючи у свій завод, «НІБУЛОН» підтверджує, що українське суднобудування має майбутнє і буде розвиватися. «Ми доведемо, що Україна – це морська держава, а не країна біля моря. У нас є достатній потенціал, щоб бути кращими в Європі. Це також стане позитивним сигналом для українських металургів, чий метал і буде використовуватися для будівництва суден, які ходитимуть під українським прапором. У планах компанії будувати до 15 суден щорічно», – зазначив він.

Нагадаємо, що кредитні кошти у розмірі 74 млн дол. США, виділені ЄІБ, дозволять сформувати пакет інвестицій компанії у розмірі 200 млн дол. США. Кошти спрямовані на фінансування  інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН». У рамках  цього проекту в червні 2017 року завершено будівництво двох перевантажувальних терміналів на Дніпрі у Херсонській та Запорізькій областях. Зокрема урочисте відкриття перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт у с. Біленьке Запорізької області відбулось 15 червня в присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Прочитали: [1494]
Останні новини
22 червня 2018
Завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки – побудувати флот, що складатиметься з 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках у рік, що розвантажить автошляхи на близько 167 тис. вантажівок.
21 червня 2018
У рамках проекту від аграрного медіа холдингу Latifundist Media «АгроЕкспедиція Пшениця 2018», який триватиме з 18 до 22 червня, команда експертів відвідала філію «Снігурівську» ТОВ СП «НІБУЛОН» з метою оцінки стану пшениці на полях підприємства.
Вгору