ТОВ СП «НІБУЛОН» готує до введення в експлуатацію перший паливозаправний комплекс для власного користування

6 червня 2018
Джерело: Прес-центр
На сьогодні компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво паливозаправного пункту для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.).
Пункт заправки буксирів
Установка нижнього зливу з цистерн
Зливна залізнична естакада на 2 вагони
Острівець наливу в автомобільні цистерни та будівля операторської

Як відомо, компанія «НІБУЛОН» на сьогодні серйозно займається оптимізацією логістичних витрат: у перевезенні зерна та іншої сільгосппродукції, різних необхідних матеріалів для сільського виробництва,  нафтопродуктів тощо.

Враховуючи те, що філії компанії розташовані в 12 областях України, оптимізація логістики має велике значення. Зокрема минулого року компанія використала близько 20  млн  літрів  нафтопродуктів. Окрім того, компанія успішно реалізує суднобудівну програму, збільшуючи чисельність флоту та обсяги  вантажних перевезень внутрішніми водними шляхами України. Саме тому для своєчасної заправки буксирів та оптимізації збереження сільгосппродукції і нафтопродуктів керівництвом компанії прийнято рішення про будівництво трьох паливозаправних пунктів у трьох областях України.

За оцінками спеціалістів, це дасть можливість знизити собівартість доставки   нафтопродуктів на 60 %, а собівартість власновирощеної продукції – на близько 1 дол. США/т. До того ж, на 30 % зменшиться кількість необхідних для перевезень автотранспортних засобів. До речі, компанія безпосередньо самостійно імпортує пально-мастильні матеріали, сплачуючи акцизний податок. Зокрема за минулий рік до бюджету з імпорту дизельного пального сплачено 72,650 млн грн.  Це крок до прозорої роботи компанії на ринку постачання нафтопродуктів.

На сьогодні компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво паливозаправного пункту для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.). Так, наразі тривають пусконалагоджувальні роботи, зокрема прогін нафтопродуктів із цистерни у резервуари та системи в цілому. Тож уже наступного тижня після успішного їх проведення фахівці компанії планують подання документів до Державної архітектурно-будівельної інспекції на отримання сертифіката на введення об’єкта в експлуатацію.

Заправна станція, оснащена сучасним вітчизняним обладнанням та виробництва провідних компаній  США, Швеції, Польщі  тощо, складається   з трьох ємностей по 75 м3, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання нафтопродуктів – 225 м3. Об’єкт містить також зливну залізничну естакаду  (можливість зливати дві залізничні цистерни одразу); паливозаправну колонку для заправки автотранспорту, пункту заправки буксирів та острівець наливу в автоцистерни.

Потурбувалися нібулонівські спеціалісти і про охорону навколишнього середовища, зокрема на паливозаправному   пункті на території філії «Кременчуцька» встановлене сучасне екологічно та пожежобезпечне технологічне обладнання. Підземні двостінні резервуари оснащені дихальними клапанами з вогневими запобіжниками, тверде покриття проммайданчика, що не створює іскор, а також герметичність з’єднань та очистка поверхневих вод призвані захистити об’єкти довкілля (атмосферне повітря, ґрунти, поверхневі та підземні води) від можливих негативних наслідків при експлуатації паливозаправного пункту.

Ще два аналогічні пункти компанія планує цього року збудувати також на території філії «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії. При відборі місць для будівництва заправних станцій враховувалася  логістика перевезень та  специфіка діяльності підприємства. Саме таке розташування паливозаправних пунктів якнайкраще забезпечить потребу регіонів у нафтопродуктах та скоротить логістичні витрати, а також за рахунок скорочення плеча  доставки пального вивільниться автотранспорт, який можна залучити для надання інших послуг.

Створюючи  власну логістичну систему, «НІБУЛОН» зменшує залежність від зовнішніх факторів та знижує рівень ризиків у господарській діяльності. Розширення власної логістичної системи забезпечило компанії «НІБУЛОН» такі конкурентні переваги: мінімальна вартість перевезення, зручність, легкість і гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу. Уже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2 млн тонн зерна на рік річками України, а в найближчі роки перевезення по воді становитимуть 4-6 млн тонн щорічно.

Прочитали: [895]
Останні новини
7 грудня 2018
Компанія, яка підтверджує статус незалежної України як світового експортера зерна, відроджує судноплавство на водних шляхах України та здійснює масштабне будівництво надсучасних суден у Миколаєві. Про компанію НІБУЛОН дивіться у проекті «ПроУкраїнське».
6 грудня 2018
Важливою і невід’ємною складовою ефективного виконання суднобудівної програми та масштабної реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» є також переоснащення кранового господарства підприємства, з чим компанія успішно справляється.
Вгору