Суднобудівний завод «НІБУЛОН» розпочав будівництво першого 140-метрового замовлення

2 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Суднобудівники компанії «НІБУЛОН» розпочали будівництво першого 140-метрового замовлення – самохідного перевантажувача проекту П-140 з двома крановими частинами вантажомісткістю 10 000 т та продуктивністю 18 000 т/добу.
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки

Таким чином, на суднобудівному заводі  у процесі будівництва перебуває одразу сім суден.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

Добігають кінця добудівні роботи. Так, наразі  триває налагодження системи кінематики відкриття і закриття трюмів та завершується фінальне фарбування сухих відсіків. Після проведення всіх необхідних випробувань судно буде введено в експлуатацію, що заплановано на першу половину травня.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Ведеться зварювання монтажного стику носового і кормового напівкорпусів, установка насичення форпіка, а також здача на конструктивність, попереднє очищення і фарбування сухих відсіків носового напівкорпусу. Після завершення випробувань на герметичність усіх приміщень і виконання зовнішніх фарбувальних робіт, судно буде спущено на воду для добудови.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

На першому замовленні вже встановлена ​​надбудова та ведеться формування фальшбортів. У кормовій частині буксира збираються корпусні конструкції, що обрамляють гвинто-рульові колонки фінського виробника Rolls-Royce.

Водночас у машинному відділенні йде монтаж труб баластної і осушувальної систем та випробування донно-бортової арматури. До встановлення на судно готуються  навігаційна рубка, щогла і кожухи димових труб.

На стапелі триває формування корпусу другого буксира проекту, а у збірно-секційному цеху ­ – виготовлення корпусних секцій носової частини корпусу і навігаційної рубки буксира.

Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)

Нібулонівські суднобудівники розпочали виготовлення перших секцій буксирів. У цеху металообробки продовжується порізка та гнуття металу для виготовлення корпусів двох замовлень.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

У цеху металообробки ведуться роботи з порізки деталей та гнуття металу для виготовлення корпусу судна. Тим часом у збірно-секційному цеху розпочато формування першої секції замовлення.

Зазначимо, що така активна реалізація суднобудівної програми компанії є позитивним сигналом для українських металургів. І не лише тому, що для будівництва нових суден, які ходитимуть під українським прапором, використовується українська сталь. Відтепер «НІБУЛОН» береться і за організацію транспортування річкою української металопродукції. 

23 травня 2018 року об 11:00 на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, Каботажний спуск, 2/1) відбудеться урочисте відкриття ХХІV  Міжнародної  виставки «Суднобудування-2018» та ХVІ спеціалізованої виставки «Водний транспорт», тож запрошуємо усіх охочих відвідати захід.

Прочитали: [1406]
Останні новини
11 грудня 2018
На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» добігає кінця перебудова заводського сліпу, яка передбачає, окрім будівництва додаткових підйомно-спускових і стапельних колій, подовження на 12 метрів передаточної гребінки, що дає можливість спускати судна майже вдвічі більшою шириною – 30 м та довжиною 140 м.
7 грудня 2018
Компанія, яка підтверджує статус незалежної України як світового експортера зерна, відроджує судноплавство на водних шляхах України та здійснює масштабне будівництво надсучасних суден у Миколаєві. Про компанію НІБУЛОН дивіться у проекті «ПроУкраїнське».
Вгору