Рекорди 2018: заготівля сільгосппродукції

14 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Досягти рекордних показників ТОВ СП «НІБУЛОН» вдалося у 2018 р. і в заготівлі сільськогосподарської продукції.

Так, у першому півріччі 2018/19 маркетинговому році  підприємства компанії вже заготовили 3,6 млн тонн, що є абсолютним рекордом за весь час нашої діяльності.

Разом із тим, за результатами першого півріччя 2018/19 маркетингового року одразу три перевантажувальні термінали ТОВ СП «НІБУЛОН» (без врахування морського перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві) з невеликим відривом один від одного очолили рейтингову таблицю із закупівлі сільгосппродукції.

Зокрема до трійки лідерів увійшли два з наймолодших підприємств компанії –  запорізька філія «Хортиця» (246,8 тис. тонн, що на 37 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року) і  миколаївська філія «Вознесенська» (244,1 тис. тонн, що на  23 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), а також херсонський перевантажувальний термінал філії «Козацька» (240,6 тис. тонн). До речі, збудований у 2012 році термінал філії «Козацька» тривалий час утримує лідируючі позиції з приймання сільськогосподарської продукції серед інших нібулонівських зернових складів. Зважаючи на вказані показники ефективність використання виробничих потужностей та місткості зерносховищ на підприємствах лише за шість місяців поточного маркетингового року у всіх названих трьох перевантажувальних терміналах уже склала понад  3 оберти.

Така ефективна робота компанії стала можливою завдяки комплексному підходу до створення логістичної інфраструктури компанії: будівництво терміналів, флоту і т. п. Адже, окремо ці ланки (термінали, флот) не могли б так успішно та ефективно працювати. Ефективним є і комплексний підхід у транспортуванні продукції. Так, на сьогодні логістику компанії практично повністю переорієнтовано на водний транспорт, а той незначний відсоток, що припадає на автомобільні і залізничні перевезення,  – це переміщення продукції з елеваторів, що збудовано у безпосередній близькості до зон вирощування сільськогосподарської продукції, на перевантажувальні термінали, які розташовані на річках.

На сьогодні загальний обсяг зберігання зерна компанії становить 2 млн тонн. Таким чином, заготовивши всього лише за 6 місяців поточного маркетингового року 3,6 млн тонн продукції, підприємства компанії зробили вже майже 2 оберти.

Варто зазначити, що водночас у компанії щорічно збільшуються перехідні залишки, що на сьогодні дозволяє планувати свою діяльність на шість місяців уперед!

Враховуючи великий попит на перевантажувальні термінали і зернові склади компанії у сільгосптоваровиробників і їхню активну співпрацю з нами, до початку 2019/20 МР компанія «НІБУЛОН» має намір збільшити потужності зі зберігання сільгосппродукції п’яти своїх підприємств у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях, у тому числі філій «Вознесенська» (22 тис. тонн) та «Хортиця» (16,5 тис. тонн). У серпні 2017 року було добудовано та збільшено потужності філії «Козацька» на 16 тис. тонн, що збільшило загальну потужність до 92 тис. тонн.

Будуючи нові об’єкти у безпосередній близькості до українських сільгосптоваровиробників, «НІБУЛОН» не лише зменшує їхні витрати на транспортування продукції, забезпечуючи якісну її доробку та зберігання, а й суттєво розвантажує дороги країни, адже прийняте збіжжя перевозиться до морського перевантажувального термінала компанії у Миколаєві річковим транспортом. Враховуючи безперервне розширення потужностей власного суднобудівно-судноремонтного заводу, а також збільшення чисельності вантажного флоту, компанія зможе перевозити внутрішніми водними шляхами до 4 млн тонн вантажів на рік. У результаті з українських доріг щорічно буде зніматися понад 166 тис. вантажівок!

Прочитали: [904]
Останні новини
19 липня 2019
Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
Вгору