При будівництві причалу в Миколаєві враховується навіть коливання рівня води, викликане зміною напрямку вітру

5 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
На фінішну пряму виходить масштабне будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ємністю близько 43 тис. тонн у Миколаєві, розпочате в листопаді 2017 року за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.
Загальний вигляд будівельного майданчику
Загальний вигляд будівельного майданчику
Монтаж металоконструкцій ємностей та галерей
Монтаж металоконструкцій ємностей та галерей
Монтаж металоконструкцій ємностей та галерей
Монтаж металоконструкцій ємностей та галерей
Монтаж металоконструкцій ємностей та галерей
Монтаж металоконструкцій робочої вежі
Перевірка інженером відділу капітального будівництва компанії вертикальності металоконструкцій відділення завантаження на автотранспорт
Будівництво причалу
Будівництво причалу

Саме в ці дні на будівельному майданчику завершується монтаж останнього поверху робочої вежі, розпочато зашивання всієї конструкції. Будівельниками виконується підйом останніх двох ємностей (18 та 19).

Завершується спорудження причалу, яке на цьому будівництві виявилось особливо складним та завдало клопоту будівельникам. На цій ділянці цілодобово працюють ТОВ «БК "Укрдобробуд"» (м. Київ) та ТОВ «Альтра Інвест» (м. Одеса). Усього більше 70 осіб, які виконують поставлені завдання чітко і якісно, незважаючи на складні погодні умови.

«На будівництво причалу може вплинути навіть коливання рівня води, викликане зміною напрямку вітру, але і це не заважає нам дотримуватися графіку, – розповідає інженер з нагляду за будівництвом відділу капітального будівництва компанії Олександр Літвінов. – Відповідно до технології при зведенні причалу спочатку споруджується нижня опорна плита. Для цього необхідно здійснити каркасно-опалубні  роботи, що за проектним рішенням передбачає виконання зварювання на рівні 10-15 см над водою. Але при зміні напрямку вітру і викликаному цим підвищенні рівня води на 20-25 см виконувати такі роботи вже неможливо. До цього додаються ще і погодні умови, зокрема крига, яку необхідно розбивати, щоб не спиняти процес будівництва. Та незважаючи на всі ці перешкоди, наші будівельники роблять все, щоб роботи були виконані якісно та згідно з графіком».

Нагадаємо, що в результаті виконання робіт довжина вантажного причалу буде збільшена до 222 м. Завдяки цьому загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі становитиме майже 800 м, що дасть можливість одночасно приймати до п’яти суден. 

Прочитали: [724]
Останні новини
14 серпня 2018
Новозбудований елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві, що урочисто введено в експлуатацію в травні цього року за участі Президента України, прийняв уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції.
10 серпня 2018
Загалом у будівництві на території філії «Кременчуцька» буде задіяно понад 200 людей з місцевих підрядних організацій, а також організацій з Кривого Рогу, Одеси, Полтави тощо.
Вгору