Пізнавальна екскурсія

22 вересня 2008
Джерело: Прес-центр
Цими днями на перевантажувальному терміналі ТОВ СП "НИБУЛОН" побували на екскурсії учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дитяча бібліотека як соціо-культурна система: проблеми, інновації та шляхи розвитку»

Цими днями на перевантажувальному терміналі ТОВ СП "НИБУЛОН" побували на екскурсії учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дитяча бібліотека як соціо-культурна система: проблеми, інновації та шляхи розвитку» - директори обласних дитячих бібліотек України, представники бібліотечної громадськості м. Києва.

Незважаючи на несприятливу погоду та дощ, гості з цікавістю відвідували виробничі ділянки терміналу, дивувались потужностям, ділились своїми враженнями. Бібліотекарям, як гуманітаріям, цікаво було подивитись на сучасне підприємство.    

По закінчення екскурсії генеральний директор національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури, кавалер ордена Княгині Ольги Анастасія Степанівна Кабзаренко, висловлюючи подяку від імені колег, зазначила:

- Я виражаю щиру подяку особисто керівнику "НІБУЛОНу"  Олексію Опанасовичу Вадатурському від імені бібліотекарів, які постійно працюють з діточками, і зовсім маленькими, і підлітками. Ми будемо проводити інформаційні заняття, розповідатимемо своїм вихованцям, навчатимемо їх, що саме так як Ви і Ваша компанія треба працювати всім нашим українським підприємцям.  "НІБУЛОН"  створює позитивний імідж нашої держави на міжнародному рівні. Спасибі Вам.

Заступник директора Полтавської обласної дитячої бібліотеки Лариса Гаврилюк, маючи дві освіти, одна з яких аграрна, високо оцінила комфортні умовами, створені на підприємстві для жінок-працівниць.

- Ми представники жіночих професій, і хотілося, щоб у тих галузях, де задіяна праця жінок, були створені такі ж комфортні умови. Мені зрозумілі проблеми, які існують зараз в сільському господарстві України. Хотілося б, щоб у нашій державі було створено побільше подібних «НІБУЛОНу» підприємств, і щоб випускники сільськогосподарських вузів мали змогу працювати в таких же умовах і з таким же розмахом. 

Розмову підтримала  Ганна Іванівна Барташевська із Херсонської обласної бібліотеки для дітей.

- Наші області межують, ми сусіди. Добре один одного знаємо і поважаємо, і часто буваємо один в одного в гостях. І як сусідам можу відверто сказати: я вражена.  Те, що я сьогодні побачила на вашому підприємстві, мене дуже вразило, як і кожного з тих, хто тут побував. Завдяки саме таким підприємствам, а я на жаль бачила тільки одне, у нашої держави буде майбутнє. А у наших дітей, задля яких і ми також працюємо, буде перспектива в цьому житті. Спасибі вам велике, що ви не забуваєте тих, кому потрібна сьогодні допомога, і особливо тих, хто її найбільше потребує – це діти, і ті хто з ними працює. Процвітання вам.

Директори Луганської обласної бібліотеки для дітей Галина Анатоліївна Омельченко та  Севастопольскої централізованної системи для дітей Світлана Анатоліївна Капранова побажали успіхів та процвітання колективу "НІБУЛОНу".  

Прочитали: [3915]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору