Підприємства компанії відвідали представники двох європейських банків

16 квітня 2018
Джерело: Прес-центр
16 квітня суднобудівно-судноремонтний завод та перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві відвідали представники двох європейських банків: Banque cantonale vaudoise (Швейцарія) та Amsterdam trade bank (Нідерланди).
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ

Днями в Києві проходитиме  XV Міжнародна конференція «Black Sea Grain: Moving Up the Value Chain» за участю визначних світових експертів, у тому числі і представників банків, які, користуючись нагодою, відвідують своїх українських клієнтів. Тож бути в Україні та не відвідати провідну вітчизняну аграрну компанію, делегати  банків BCV і АТВ не могли, тому й запланували свій візит до «НІБУЛОНа» напередодні конференції.

На початку зустрічі перемовини з гостями провів генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, після чого в супроводі начальника фінансового відділу Ольги Бабаніної та її заступника Тетяни Ібрагімової  представники BCV та АТВ ознайомилися з реалізацією суднобудівної програми і модернізованими потужностями нібулонівської верфі, а також виробничими процесами перевантажувального термінала  і виробничо-технологічної лабораторії.  За словами представника нідерландського банку АТВ Антона Жукова, велике враження справляють потужні виробничі можливості підприємств компанії, технічна оснащеність, а також висока організація праці і високопрофесійний персонал.

«НІБУЛОН» має гарну двадцятишестирічну кредитну історію, співпрацює з багатьма провідними міжнародними фінансовими установами та зберігає їх високу довіру. Так, тільки зі швейцарським банком  BCV компанія співпрацює близько 12 років, а з Amsterdam trade bank з 2015 року.

«Ми раді бути одним із банків, які вже протягом декількох років є партнерами "НІБУЛОНа". І сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з компанією. Бажаємо керівництву успіхів та виконання всіх планів», – відмітив наприкінці зустрічі Антон Жуков.

Зазначимо, що представники іноземних компаній та банків – часті гості в «НІБУЛОНі». Колектив підприємства радо ділиться власними напрацюваннями та здобутками.

Прочитали: [440]
Останні новини
7 грудня 2018
Компанія, яка підтверджує статус незалежної України як світового експортера зерна, відроджує судноплавство на водних шляхах України та здійснює масштабне будівництво надсучасних суден у Миколаєві. Про компанію НІБУЛОН дивіться у проекті «ПроУкраїнське».
6 грудня 2018
Важливою і невід’ємною складовою ефективного виконання суднобудівної програми та масштабної реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» є також переоснащення кранового господарства підприємства, з чим компанія успішно справляється.
Вгору