Перші досягнення: філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю

3 липня 2017
Джерело: Прес-центр
Лише два тижні тому саме на цьому самому місці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман символічно запустив роботу нового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області, а вже сьогодні молоде підприємство демонструє перші результати – прийнято більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю.
Філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю
Філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю
Філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю
Філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю
Філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю

Активне приймання сільськогосподарської продукції розпочато на філії «Хортиця».

Своє перше зерно – ячмінь цьогорічного врожаю – філія «Хортиця» прийняла ще 21 червня.  Сьогодні тут зберігається 3200 тонн збіжжя фермерів Нікопольського, Синельниківського,  Апостолівського районів Дніпропетровської області та  Оріхівського і Запорізького районів Запорізької області. На сьогодні з підприємством уклали договори близько 20 господарств.

Така популярність елеватора компанії «НІБУЛОН» серед сільгосптоваровиробників області цілком закономірна. Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Біленькому значно скорочує їхні витрати на транспортування вирощеної продукції. Завдяки роботі цього підприємства плече доставки сільськогосподарської продукції скорочується в 3-4 рази, адже тепер її не потрібно возити на відстань 300-400 км. Таким чином, у місцевих аграріїв зникає необхідність використовувати великовантажні автомобілі.

Побудований за останніми технологіями перевантажувальний термінал філії «Хортиця» має змогу приймати до 400 вантажівок за добу. Зерно, яке приймається на філії, зберігається в сучасних силосах іспанського виробництва (SYMAGA S.A.). Крім того, на молодому підприємстві встановлено модернізовані восьмизонні сушарки «Mathews-MC 3180» (США), технічне переоснащення яких було здійснене фахівцями компанії «НІБУЛОН». Таке обладнання не має аналогів у світі, тому ТОВ СП «НІБУЛОН» уже вкотре доводить свою унікальність на українському ринку.

Звідси сільгосппродукція транспортуватиметься по Дніпру на експорт вантажним флотом компанії «НІБУЛОН». У цілому робота нового підприємства дозволить розвантажити автошляхи на 12,5 тис. вантажівок у рік.

«Завдяки  розвитку річкової  логістики ми не лише знімаємо тисячі вантажівок із українських доріг, а й суттєво знижуємо затрати на транспортування збіжжя, що дозволяє пропонувати вам  найкращі  ціни на сільгосппродукцію в цьому регіоні,  – зазначає начальник торгового відділу компанії «НІБУЛОН» Юлія Мурачова. – Ознайомитися із закупівельними цінами на філії «Хортиця» можна на офіційній інтернет-сторінці компанії www.nibulon.com у розділі «Закупівля сільгосппродукції» – «Закупівельні ціни».  Новий термінал  працює  24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож продукцію можна доставити у будь-який зручний для вас час».

Важливо те, що поява «НІБУЛОНівського» підприємства позитивно вплине на легалізацію українського ринку зерна. «Ми готові до співпраці з виробниками, які не є платниками ПДВ, та одноосібними господарствами. У 2016/2017 маркетинговому році  оцінити  переваги роботи у правовому полі змогли фізичні особи Миколаївської області, що реалізовували власновирощену сільськогосподарську продукцію на елеватори компанії ТОВ СП «НІБУЛОН»,  – додає Юлія Мурачова.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ: перевантажувальний термінал філії «Хортиця» ТОВ СП «НІБУЛОН», вул. Шкільна, 7, с. Біленьке, Запорізький район,  Запорізька область.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:050 493 51 40 – менеджер із закупівлі зернових  та олійних культур 

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу. Телефонуйте за номерами:

 (0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання);

(0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

Бути нашими партнерами вигідно і зручно!

Прочитали: [1474]
Останні новини
19 жовтня 2018
Сьогодні перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти Української академії лідерства з 16 областей України.
18 жовтня 2018
17 жовтня 2018 року до Генеральної прокуратури України подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (в порядку ст. 214 КПК України).
Вгору