Перші 50 тис. тонн філії «Тернівська»

Новозбудований перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Вільнянському районі Запорізької області, що 2 липня був урочисто введений в експлуатацію, усього за місяць своєї діяльності прийняв 50 тис. тонн збіжжя.

А це понад 2080 вантажівок, яким не довелося їхати  за сотні кілометрів через Запоріжжя, через дамбу гідроелектростанції до перевантажувальних терміналів у Біленькому та Кам’янці-Дніпровській, а також до портових міст України за 400-450 км.

Переваги від роботи нового нібулонівського перевантажувального термінала, що, до речі, став вже третім об’єктом компанії  на Запоріжжі, оцінили не тільки аграрії Запорізької та Дніпропетровської областей, а й Харківської і навіть деяких районів Полтавської і Донецької областей. Завдяки близькому розташуванню безпосередньо до виробників сільськогосподарської продукції та якісній організації роботи філії «Тернівська», аграрії  мають змогу ефективно реалізовувати збіжжя, встигаючи за день зробити 3-4 рейси одним транспортним засобом (що, безумовно, є важливим фактором у період заготівлі). Окрім того, через  скорочення плеча доставки підвищується економічна доцільність використання саме малотоннажного транспорту та зменшується залежність від найманого автотранспорту. Таким чином сільгосптоваровиробники отримують можливість значно заощадити свої кошти, які у свою чергу можуть інвестувати у розвиток свого підприємства.

На сьогодні з філією «Тернівська» договори поставки та зберігання уклали вже 70 сільгосптоваровиробників.

Усе прийняте на терміналі у Тернівці збіжжя відвантажується та доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або є одразу на зовнішній рейд водним транспортом. Так, уже 2 серпня до вантажного причалу філії прибуде під завантаження перший барже-буксирний склад. Зважаючи на те, що потужності лише цього об’єкта дозволяють приймати  300 тис. тонн зерна на рік, то завдяки його роботі автошляхи області будуть розвантажені на понад 12,5 тис. вантажівок щороку. А кожна тонна продукції, перевезена водним транспортом, значно заощаджує бюджетні кошти на ремонт дорожнього покриття.

Запорізька область єдина в Україні, де три надсучасних перевантажувальних термінала на Дніпрі, звідки все прийняте збіжжя транспортуватиметься водним транспортом. Збільшення перевезень сільськогосподарської продукції водним транспортом – один із пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії, для реалізації якого є все необхідне, зокрема сучасний флот, що будується на власному суднобудівному заводі та налічує вже 75 суден.  Завдяки розвитку річкової логістики «НІБУЛОН»  не лише знімає тисячі вантажівок з українських доріг, а й суттєво знижує затрати на транспортування, що дозволяє пропонувати аграріям справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію.

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН