Олексій Вадатурський та колектив компанії «НІБУЛОН» висловлюють співчуття з приводу смерті Володимира Лусти

6 лютого 2018
Сьогодні зранку раптово для нас усіх у автокатастрофі загинув Володимир Вікторович Луста.

Володимир Вікторович народився у м. Снігурівка Миколаївської області і все своє життя присвятив розвитку рідної Миколаївщини.

Він зробив значний внесок і у розбудову компанії «НІБУЛОН», плідно працюючи на посаді директора філії «Снігурівська», а згодом першого заступника генерального директора компанії понад 9 років.

Олексій Вадатурський та колектив компанії пам’ятають Володимира Вікторовича як дуже порядну, відповідальну та працьовиту людину. Завдяки своїм чудовим організаторським  та комунікативним здібностям йому вдавалося з легкістю вирішувати різноманітні виробничі завдання. Він був дуже вимогливим до себе і постійно працював над самовдосконаленням. Завжди був готовий до нових викликів у житті і в роботі. Не терпів несправедливості.

Висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та друзям  Володимира Вікторовича. Вічна пам’ять.

Прочитали: [668]
Останні новини
19 лютого 2018
На суднобудівно-судноремонтному заводі компанії «НІБУЛОН» закінчується перший етап модернізації сліпу, що проходить у рамках масштабної реконструкції підприємства за підтримки Європейського інвестиційного банку.
19 лютого 2018
Будівництво нового комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві перейшло у завершальну стадію.
Вгору