Олексій Вадатурський та колектив компанії «НІБУЛОН» висловлюють співчуття з приводу смерті Володимира Лусти

6 лютого 2018
Сьогодні зранку раптово для нас усіх у автокатастрофі загинув Володимир Вікторович Луста.

Володимир Вікторович народився у м. Снігурівка Миколаївської області і все своє життя присвятив розвитку рідної Миколаївщини.

Він зробив значний внесок і у розбудову компанії «НІБУЛОН», плідно працюючи на посаді директора філії «Снігурівська», а згодом першого заступника генерального директора компанії понад 9 років.

Олексій Вадатурський та колектив компанії пам’ятають Володимира Вікторовича як дуже порядну, відповідальну та працьовиту людину. Завдяки своїм чудовим організаторським  та комунікативним здібностям йому вдавалося з легкістю вирішувати різноманітні виробничі завдання. Він був дуже вимогливим до себе і постійно працював над самовдосконаленням. Завжди був готовий до нових викликів у житті і в роботі. Не терпів несправедливості.

Висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та друзям  Володимира Вікторовича. Вічна пам’ять.

Прочитали: [753]
Останні новини
18 травня 2018
17 травня 2018 року підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідала спеціаліст Міністерства сільського господарства США Шелбі Кінслі. Візит організовано закордонною сільськогосподарською службою Посольства США в Україні.
17 травня 2018
Європейський банк реконструкції та розвитку визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.
Вгору