Олексій Вадатурський та колектив компанії «НІБУЛОН» висловлюють співчуття з приводу смерті Володимира Лусти

6 лютого 2018
Сьогодні зранку раптово для нас усіх у автокатастрофі загинув Володимир Вікторович Луста.

Володимир Вікторович народився у м. Снігурівка Миколаївської області і все своє життя присвятив розвитку рідної Миколаївщини.

Він зробив значний внесок і у розбудову компанії «НІБУЛОН», плідно працюючи на посаді директора філії «Снігурівська», а згодом першого заступника генерального директора компанії понад 9 років.

Олексій Вадатурський та колектив компанії пам’ятають Володимира Вікторовича як дуже порядну, відповідальну та працьовиту людину. Завдяки своїм чудовим організаторським  та комунікативним здібностям йому вдавалося з легкістю вирішувати різноманітні виробничі завдання. Він був дуже вимогливим до себе і постійно працював над самовдосконаленням. Завжди був готовий до нових викликів у житті і в роботі. Не терпів несправедливості.

Висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та друзям  Володимира Вікторовича. Вічна пам’ять.

Прочитали: [867]
Останні новини
17 жовтня 2018
16 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8».
16 жовтня 2018
Подія відбулася 12 жовтня в Запоріжжі під час форуму, відразу після того, як голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт для спорудження термінала, який завдяки підтримці керівництва області вдалося отримати в оптимальні терміни.
Вгору