Новий універсальний перевантажувач на новому причалі

9 липня 2018
Джерело: Прес-центр
«НІБУЛОН» придбав новий універсальний перевантажувач, що відповідає всім сучасним вимогам та обладнаний за найкращими європейськими зразками портової техніки.
Універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач Terex Fuchs MHL 385 F
Універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач Terex Fuchs MHL 385 F
Універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач Terex Fuchs MHL 385 F
Універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач Terex Fuchs MHL 385 F

Навантажувальну машину Terex Fuchs MHL 385 F німецького виробництва буде встановлено на новозбудованому причалі  на перевантажувальному терміналі компанії в Миколаєві.

Terex Fuchs MHL 385 F – це універсальний мобільний високопродуктивний перевантажувач для задоволення різноманітних вимог сучасної портової логістики. На відміну від стаціонарних портальних або канатних кранів, цей мобільний навантажувач у найкоротший термін може бути доставлений у будь-яке місце призначення. Потужна гідравліка й абсолютно надійна статика забезпечують точну маневреність навіть при великих навантаженнях. Завдяки високопродуктивному та економічному дизельному двигуну потужністю 300 кВт, вильоту 22 м, двом приводам розвороту, система кругового огляду 360° і унікальній сервісній платформі Fuchs, мобільний перевантажувач MHL 385 F готовий до вирішення найскладніших завдань. Продуктивність машини ­– 350-400 т/год, а вантажопідйомність на гаку – 20 тонн. Висота огляду кабіни, що оснащена великими панорамними вікнами, які гарантують відмінний огляд,  сягає 8,7 м. На сьогодні це один з найпотужніших навантажувачів у лінійці німецького  виробника Terex Deutschland GmbH.

Варто зазначити, що це вже третій потужний перевантажувач, придбаний у компанії  Terex Deutschland GmbH. Так, попередні дві машини встановлено на понтонах проектів С14938 (несамохідний плавучий кран «Нібулонівець») та П-38 («Нібулонівець-2»).

Універсальна машина, призначена для навантаження/розвантаження різноманітних типів насипних вантажів, була придбана «НІБУЛОНом» для доведення обсягів перевезень сільгосппродукції Дніпром і Південним Бугом до позначки в 4 млн тонн на рік, що є сьогодні стратегічним напрямом роботи компанії. З цією метою «НІБУЛОН» збільшує чисельність вантажного флоту компанії, інтенсивно будуючи нові судна на власному суднобудівно-судноремонтному заводі, на якому паралельно триває масштабна реконструкція, а також розбудовує мережу перевантажувальних терміналів у різних областях України. 

 

Прочитали: [790]
Останні новини
20 вересня 2018
15 вересня компанія «НІБУЛОН» оголосила про завершення сезону пасажирських перевезень 2018, за який було перевезено близько 24 тис. людей, із них 13 390 за маршрутом Миколаїв - Кінбурнська коса – Очаків.
18 вересня 2018
Фахівці компанії «НІБУЛОН», яка сьогодні відома у всьому світі не тільки як виробник та експортер високоякісної сільгосппродукції, а й будівник повнокомплектних сучасних суден, вчергове відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM, присвячену новинкам суднобудування, машинного обладнання і морських технологій, що проходила 3-7 вересня в місті Гамбург (Німеччина).
Вгору