«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду вже четверте судно проекту В2000

27 жовтня 2016
Джерело: Прес-центр
25 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду чергове несамохідне судно проекту В2000, що призначене для експлуатації на Південному Бузі.
«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду четверте судно проекту В2000
«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду четверте судно проекту В2000
«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду четверте судно проекту В2000
«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду четверте судно проекту В2000

Це вже четверте за рахунком судно вказаного проекту. Усього підприємство має збудувати 8 таких суден, 6 з яких спустити на воду до кінця цього року.

Спуск на воду нового судна, як і в попередні рази, проходив у робочому режимі, але з дотриманням усіх традицій та звичаїв. Так, хрещеною матір’ю судна, яка виконала символічний морський звичай із розбиванням пляшки об борт, стала Ольга Пілецька, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах 4 розряду. За плечима цієї жінки чималий досвід роботи в суднобудівній галузі, адже вона близько 30 років працювала на Чорноморському суднобудівному заводі і вже майже 3 роки являється співробітницею суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

– Пропозиція стати хрещеною матір’ю судна, звичайно, стала для мене несподіванкою, але дуже приємною. Я вже майже 3 роки працюю на заводі «НІБУЛОН» і задоволена умовами праці, колективом та заробітною платою, яку завжди виплачують вчасно, що вкрай важливо в наш час, – відмітила Ольга Пілецька.

Наразі суднобудівники компанії  вже завершили виготовлення секцій блоків 6-9 (носовий край) та секцій 10-го блоку кормового краю п’ятого несамохідного судна проекту В2000. У листопаді буде запущене будівництво наступного шостого судна. Ще два судна із цієї ж серії будуть спущені на воду в наступному році. 

Нагадаємо, що несамохідні судна проекту В2000 працюють у тандемі з буксирами проекту 121. Один караван (буксир та 2 судна проекту В2000) за 1 рейс перевозить до 4 000 тонн зерна, що дорівнює більше 100 вантажівкам, знятим з автошляхів області.

Ще влітку поточного року вже спущені на воду судна В2000  розпочали свою роботу на головній транспортній артерії Миколаївської області – річці Південний Буг. А в серпні вантажний флот компанії здійснив перший за останні 25 років рейс до с. Бузьке Вознесенського району. Загалом за дев’ять місяців 2016 року судноплавна компанія ТОВ СП «НІБУЛОН» транспортувала Південним Бугом 180 тис. тонн зернових та олійних культур.

На сьогодні «НІБУЛОН» успішно здійснює водні перевезення. Так, у 2015/16 МР за допомогою власного вантажного флоту компанія перевезла внутрішніми водними шляхами 1,965 млн тонн сільгосппродукції. Після завершення реалізації інвестиційної програми компанії з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України щорічний обсяг вантажоперевезень складатиме до 4 млн тонн зернових (3 млн тонн – Дніпром та 1 млн тонн – Південним Бугом), що розвантажить близько 60 тис. залізничних вагонів або близько 167 тис. вантажівок на рік.

Прочитали: [3383]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору